CİM BOM FIRSAT TEPTİ..


GALATASARAY : 0 MERSİN İDMAN YURDU: 0


Galatasaray'da forvet transferi kaçınılmaz hale geldi. Sezon başında Milan Baros'u elde tutan sarı-kırmızılı ekip, Bursa'dan Sercan Yıldırım ve Bolton'dan Johan Elmander'i kadrosuna katmış ancak yapılan tüm görüşmelere rağmen bir türlü taraftarların beklentilerini karşılayacak golcüyü renklerine katamamıştı. Ancak Mersin İdman Yurdu karşılaşması tek vuruş ustası bir golcü alınmasının şart olduğunu bir kez daha net bir şekilde gösterdi. Elmander canla başla çalışmasına ve birçok pozisyona girmesine karşın eşitliği bozamadı.

21 YILIN EN KÖTÜ İKİNCİSİ
İkinci yarıda maça dahil olan Sercan yine bekleneni veremezken, Cimbom'un diğer forveti Baros ise sakat olduğu gerekçesiyle kadroda yoktu. Bu sezon Belediye, Antalyaspor ve Mersin İdman Yurdu maçlarını boş geçen Galatasaray 10 haftada sadece 15 gol bularak, son 21 yılın en kötü ikinci derecesini elde etti.

Fatih Terim'li Aslan, sadece 'kabus' olarak anılan ve 14 gol atılan geçen sezonu geride bırakabildi. Bu durum yönetimi harekete geçirirken, sarı-kırmızılıların Tottenham'da oynayan Pavlyuchenko'yu gündemine aldığı bildirildi.

 

Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.