YILDIRIM'IN GÖZALTI KARARI KALDIRILDI


SAĞLIK DURUMU DÜZELİNCE İFADE VERECEK

Aziz Yıldırım'ın sağlık durumuyla bilgi almak için enstitüye gelen Acar Yıldırım, enstitüye girdikten sonra hastane bahçesine çıkarak bir süre burada bekledi. Öte yandan, Fenerbahçe Kongre Üyesi bir grup kadın da Aziz Yıldırım'a destek için enstitüye geldi. Grup adına basın mensuplarına açıklama yapan Gönül Çaylı, Aziz Yıldırım'a seslerini duyurmak için geldiklerini söyledi.

Daha sonra beraberindekilerle enstitüye giren Çaylı, çıkışında Aziz Yıldırım ile görüşemediklerini aktardı. Yıldırım'ın sağlık durumunun iyi olduğunun söylendiğini belirten Çaylı, ''İnşallah öyledir'' dedi.

Fenerbahçeli bir taraftar da, yaşananların iftira olduğunu savunarak, ''Allah Aziz Başkanı başımızdan eksik etmesin. Büyük Başkan, en büyük Fenerbahçe'' diyerek slogan attı.

MEHMET ALİ AYDINLARA BİRFİNG VERİLDİ

Sunum Organize Suçlardan Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mutlu Ekizoğlu tarafından yapıldı.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ile iki yardımcısının da hazır bulunduğu sunumda, kendilerinin yaptığı 7 aylık teknik takipte Spor Toto Süper Lig ile Bank Asya 1. Lig'de 60 kişiden oluşan bir çeteye ulaştıklarını, çetenin şike ayağının başında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, çetenin başında ise Sedat Peker'in manevi oğlu Olgun Peker'in bulunduğunu ve kendi kanaatlerine göre Süper Lig'de Fenerbahçe ve Sivasspor'un Bank Asya'da ise Mersin İdman Yurdu, Kartal ve Adanaspor'un yönetilmsel bazda, Eskişehir, Ankaragücü ve Altay'ın ise bireysel bazlarda şike olaylarına karıştığını ifade etti.

BÜLENT UYGUN'LA İLGİLİ İDDİALAR

Eskişehir'in karıştığı şike olaylarında şikenin yönetimsel bazda değil teknik direktör Bülent Uygun tarafından gerçekleştirildiğini, Eskişehir-Trabzonspor maçları ile Eskişehir-Fenerbahçe maçları öncesinde Uygun'un 200'er bin dolar para aldığının teknik takiple ve fotoğraflı takiplerle tespit edildiğini belirtti.

EMENİKE'NİN DURUMU

Sunumda Karabüksporlu Emenike'yle Karabük-Fenerbahçe maçından 3 gün önce maçta oynamama şartıyla gizli transfer sözleşmesi yapıldığını, ardından lig bitiminde resmi sözleşme imzalandını belirtti. Daha sonra ilk sözleşmede vadedilen 800 bin doları federasyona ikinci sözleşmeyle 600 bin dolar olarak gösterdiklerini ve 4 ayrı senetten oluşan transfer taksitlerinin Finansbank Şubesi çekleriyle ödendiğini ve bu çeklere de el konulduğunu ifade etti.

KUCAĞIMIZA BOMBA KOYDUNUZ

Sunuma teşekkür eden, tebessümle "Biz şimdi bu durumda ne yapacağız, bombayı hazırlayıp kucağımıza koydunuz" diyerek müsaade isteyen Aydınlar, 55 dakikalık görüşme sonrası federasyona döndü

AZİZ YILDIRIM TEKRAR HASTANEYE KALDIRILDI

Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nde şekerinin yükseldiği bu nedenle tekrar hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.Yıldırım, Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı.

Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.