ÜNAL AYSAL BECEREMEDİ

TARAFTARLARA BÜYÜK SAYGISIZLIK

Büyük vaadlerle camiayı umutlandıran Galatasaray başkanının, son girişimleri de fiyasko ile sonuçlandı. Forlan’dan sonra Reyes transferinin de yatması sarı kırmızılıların moralini bozdu.


Haber: Ruhi Kanal

Galatasaray başkanı olduktan sonra camiada sevinç çığlıkları atılan ve ilk verdiği demeçlerde muhteşem bir takım vaadeden başkan Ünal Aysal sınıfta kaldı. Yeniden yapılanmaya çalışan Galatasaray’da taşlar bir türlü yerine oturmadı. Aysal’ın başkanlık koltuğuna oturmasıyla gelen bahar havası kısa sürdü.

Geçen sezonun flaş ismi Selçuk İnan ve Elmander transferleri ile camiada umutları yeşerten Üna Aysal ve ekibi daha sonra bitti gözüyle bakılan Klose, Muslera, Reyes ve Forlan transferlerinde sınıfta kaldı. Özellikle Reyes ve Forlan transferleri için “taraftarlara söz verdim, mutlaka bitecek” dediği transferlerde yaşanan fiyasko Galatasaray’da ortalığı karıştırdı. Son gelişen olaylardan sonra Fatih terim ile toplantı yapan başkan Ünal Aysal ve 2.başkan Ali Dürüst, hocalarının bozulan moralini düzeltemeye çalışıyor.

Terim toplantıda şikayetlerini dile getirirken, özellikle futbol şubesinin işini doğru yapmadığını belirttiği öğrenildi. Başkan, transfer işlerinin yolunda gitmememesiyle sinirli görünen başarılı çalıştırıcıyı zor ikna etti.

Özellikle geçen hafta özel uçakla İspanya’ya giden ve dönüşünde üç futbolcunun artık Galatasaraylı olduğunu açıklayan Aysal’ın bunlardan sadece 33’lük Ujfalusi’yi bitirmesi, İmparator’un moralini bozdu. Özellikle Reyes’i çok isteyen Terim’in bu transferin yatmasıyla canının çok sıkıldığı belirtildi.

Yönetimin bitiremediği transferler REYES: Cuma günü İstanbul’da olacağı açıklanan İspanyol futbolcu için, Atletico Madrid yöretimi, futbolcularının takımda kalacağını açıkladı.


FORLAN: Aysal’ın taraftlara söz verdim mutlaka gelecek dediği Forlan, Türkiye’ye gelmeyeceğini söyledi.

KLOSE: Çarşamba günü yöneticiler “Klose bizde Cuma günü İstanbul’a gelecek” dedi. Ancak Lazio’ya imza attı.

CISSE: G.Saray onu alternatifte tutmaya çalışıyordu. Ancak o da Lazio’ya imza atmak için gün sayıyor.

ERSAN: Fatih Terim’in çok istediği genç futbolcu için Pazartesi G.Saray’a imza atacak denirken Beşiktaş, Ersan’ı Aslan’ın midesinden aldı.Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.