BAZI ŞEYLER PEK DEĞİŞMİYOR

FENERBAHÇE BUNU HEP YAPIYOR

GALATASARAY
:1 FENERBAHÇE :2

Süper Final Şampiyonluk Grubu maçında TT Arena'da Fenerbahçe'yi ağırlayan Galatasaray 1-0 geriye düştüğü karşılaşmada beraberliği bulsa da Stoch'un 79. dakikadaki golüne engel olamadı ve kendi evinde mağlup oldu. Fenerbahçe bu galibiyetle lider Galatasaray'la arasındaki puan farkını 2'ye indirdi.Fenerbahçe Kadıköyde 2-0 dan 2-2'ye getiren Galatasarayı Arenada kendi sahasında affetmedi Galatasaraya TT Arenada ilk yenilgisini açılış maçında tattıran Fenerbahçe Galatasarayla yaptığı süper final maçındada TT Arenada galip gelmesini bildi Bu sonucla TT Arenada iki takım arasında yapılan üç macın ikisini Fenerbahçe kazanmış oldu.Kaleci Volkan Yıldızlaştı.

Fenerbahçede yaşanan Tüm zor koşullara rağmen Fenerbahçenin Şampiyonluğa ortak olması süper final heyecanını arttırdı.

Fenerbahçe Derbilerde Zirvede

Süper Lig'de son 5 sezonda Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'un birbirleriyle yaptığı maçlarda Fenerbahçe, en çok galip gelen, en az yenilen, en çok gol atan, en az gol yiyen, en çok puan toplayan ve en iyi averaja sahip takım unvanlarının hepsini elde etti.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'ndaki rakiplerine karşı son 5 sezonda büyük puan farkına ulaştı. Sarı-lacivertli ekip, bu 4 takımın son 5 sezonda kendi aralarında yaptığı maçlar baz alınarak yapılan değerlendirmede Galatasaray'a 19, Beşiktaş'a 23, Trabzonspor'a da 28 puan fark atarak, zirvenin tartışmasız sahibi oldu.

 

TIKLA
FENERBAHÇENİN İTİCİ GÜCÜ BAYAN TARAFTARLARI
ŞAKACI TRABZONSPOR

.
Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.