BAKAN ZAFER ÇAĞLAYAN VE RÜŞVETİN KODLARI

 

 

Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonu kapsamında yürütülen soruşturmada tutuklanmasına karar verilen Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’nın, evinde ayakkabı kutularında bulunan 4,5 milyon dolarla ilgili olarak kendisini sorgulayan savcıya, “Evimden çıkan 4.5 milyon doların tamamı bağışlardan toplanan paralardır.

Bu paralar Makedonya’da Balkan Üniversitesi ve Osmancık’da İmam Hatip Lisesi’nin yapımında kullanılacaktır. Yardımsever insanlardan toplanan paralardı ve bunları oralara gönderecektim” dediği öğrenildi.

Soruşturma dosyasında Süleyman Soylu ile ilgili olarak şu ifadelere yer verilmişti:

 Süleyman Aslan’ın aldığı rüşvetlerle ilgili olarak teknik takip ekibinin kameralarına yansıyan ve evine bırakılan kutularla ilgili görüntüler de şöyleydi:
BAKAN EGEMEN BAĞIŞ VE RÜŞVETİN KRİPTOLARI DURMAK YOK YOLA DEVAM!. TIKLA DEVAM ET

HABERİN Notu:

TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLDUM OLASI BÖYLE MUHBİR ÇETELERLE İŞBİRLİĞİ YAPAN PARA İÇİN VATANI SATABİLECEK TİĞNİYETLER GÖRMEDİ..Görseydi Kahraman Türk Slahlı Kuvvetlerinin Kafasınada Kimse Çuvalı Geçiremezdi

İÇİŞLERİ BAKANLARIMIZ STRATEJİK BAKANLIKLAR DAHİL HÜKÜMETİN BAŞI BÖYLE karekterlerini parayla dolarla euro'larla özdeş yaparsa Bilin'ki ÜLKEMİZİ DÜŞMANLARIN İŞGAL ETMESİNEDE GEREK YOKTUR..

NEDENSE BUGÜNLERDE HÜKÜMETİN BAŞININ AKLINA İSTİKLAL SAVAŞI GELDİ HALBUKİ ÇOĞUNLUĞU AK
PARTİDEN OLUŞAN BU MECLİS KURTULUŞ SAVAŞINI TANIMAYAN KANUNUDA ÇIKARAN MECLİS VE HÜKÜMETTİR KURTULUŞ SAVAŞINI TANIMAYANLARIN ŞİMDİLERDE İSTİKLAL SAVAŞINDAN SÖZ ETMESİ BU MİLLETİN AKLINA İZANINA HAKARET ETMEKTİR..


Kurtuluş Savaşını Yok Saydılar

Köstebek İçişleri Bakanımızdı: Beşir Atalay (Ana Sayfa Büyük Videolarda izleyebilirsiniz)
Çetelerle işbirliği Yapan Muhbir İçişleri Bakanımızdı: Muammer Güler

Önce işbirliği yapıp Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başına ÇUVAL geçirenler sonrasında Sahte CD 'ler ve düzmece Belgelerle Ergenekon ve Balyoz gibi davaları Tertipleyerek Türk Silahlı Kuvvetlerimizi kendi savunduğu topraklarında ESİR ettiler..

Ancak bugünlere geldiğimizde Hükümetin Başı o kadar pişkin görünmektedir 'ki Muhalif cemaati hemen satmış sonrasında tüm gerçeği bütün açıklığıyla itiraf etmiştir.Muhalif Cemaati suçlarken CD MONTAJLARINI Önceden de bilinen Uydurma Belge ve Tahrifatlarınında suçunu Cemaate yüklemiştir.

Bu hükümetin çok önemli bir itirafıdır..

Muhalif Cemaat tam tersini iddia etsede Hükümetin Başının şu sözlerini unutmak için balık hafızalı olmak lazımdır "Ben bu davanın hem savcısıyım hemde yargıcıyım" demiştir

BELGELERİ TIKLA İNCELE

TEĞMEN ÇELEBi Emniyet TESBİT TUTANAĞI
TEĞMEN ÇELEBİ Telefon KAYITLARI BİLİRKİŞİ TUTANAKLARINDAN
TEĞMEN ÇELEBİ Telefon DÖKÜMLERİ ARA KARAR BİLİRKİSİ RAPORU

 


SON FETOKULLİYİ -ROJ HACKER- GURUBU DEŞİFRE ETTİ..
CIA-RGENEKON'UN MiMARI Tuncay Güney Kimdir?
CIA-RGENEKON RAPORU
BELGENiN ÖZÜ ZEKERİYA!
DAHA NELER?.. Duyamadiginiz Gercekler!

Casus Gazetesini Tıkla

DAHA FAZLA BALYOZ BELGELERİ İÇİN TIKLA;

Balyoz tertibi-1

Balyoz tertibi-2...
Balyoz tertibi-3...
Balyoz tertibi-4...
Balyoz tertibi-5...
Balyoz tertibi-6...

 


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss