İSFALT'TA ve İETT DE YÜZMİLYONLARCA EURO YOLSUZLUK REFERANDUMDA BOMBA GİBİ PATLADI ANCAK MEDYA HABERİ YAZAMADI


İETT'de 100 milyon euro’luk yolsuzluk
Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İETT Genel Müdürlüğü'nde inceleme yapan mülkiye müfettişleri, 100 milyon avroluk (yaklaşık 200 milyon YTL) usulsüz işlem ortaya çıkarttı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki İETT'de inceleme yapan İçişleri Bakanlığı müfettişleri, yaklaşık 100 milyon euro’luk usülsüz işlem ortaya çıkardı. 50 Metrobüsün alımında usulsüzlük yapılmıştır. Yine aynı yöntemle 50 Mercedes Capacity otobüs alımı işlemi de usulsüzdür. 40 milyon dolarlık Topkapı-Edirnekapı-Sultançiftliği tramvay hattı yapımı ihalesiz olarak bir firmaya verilmiştir. Otobüslere reklam giydirilmesinin 10 yıllığına bir firmaya verilmesi ve İETT duraklarının yapım ve reklam işlerini yapan firma sözleşmesinin 10 yıl uzatılması yasaya aykırıdır.Almadığımız gaz için İran'a ödenen 600milyon $

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İran'a bu çerçevede yaklaşık 600 milyon dolar ödeme yapıldığını açıkladı
Türkiye, 'al ya da öde' anlaşması sebebiyle kullanmadığı gazın parasını ödemeye devam ediyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İran'a bu çerçevede yaklaşık 600 milyon dolar ödeme yapıldığını açıkladı.

Pekiii!...
AKP tarafından Anlaşması yenilenen Mavi akımdan dolayı son 7 yıldaki kaybımız kaç milyar dolar?(!!!) Benzer nedenden DOLAYI YUCE DİVANA Gonderdikleri Eski Başbakanlardan Sayın Mesut YILMAZ'ın dili olsada konuşsa!
Allah islah etsin Girerlerse ÇIKAMAZLAR Yatacak yerleri YOK!Tuyu Bitmemis yetimin HAKLARININ Hesabini bu DUNYADA verseler Obur Dünyada ÖDEYEMEZLER..

Memiş Sadece işaret Ediyor...

TIKLA
ÖRTÜLÜ EDENEK REZALETİNİ GÖR
TIKLA
ALLAH icin SEYRET AMA GÜLME !...Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.