BAŞBAKAN ERDOĞAN "İŞÇİ EMEKLİSİYİM" DİYORDUSAYIN BAŞBAKAN
;

ALLAH RIZASI İÇİN BARİ MÜBAREK GÜNLERDE MİLLETİ ALLAH İLE ALDATIP SONRADA KANDIRIP YALAN SÖYLEMEYİN YOKSA YATACAK YERİNİZDE OLMAYACAK YUKARIDAKİ BELGE EMEKLİ SANDIĞINDAN AKTİF EMEKLİ OLDUĞUNUZU ÇOK NET GÖSTERİYOR ŞİMDİ BU SORGUYU KALDIRTABİLİRSİNİZ AMA ARTIK NAFİLE ÇÜNKÜ PALAMUT KILLI VE İZLEDİGİNİZ YALAN RÜZGARLARI SİZİ ANCAK YASSIYA KADAR GÖTÜRÜR TIPKI YALANCININ MUMU GİBİ...

EDİTOR..


BU SONUÇTAN SONRA;

VATANDAŞLARIN AKLINA ŞU SORU GELEBİLİR "İŞÇİ EMEKLİSİYİM" DİYEN BAŞBAKAN YUKARIDAKİ BELGEDE EMEKLİ SANDIĞINDAN DA MAAŞ ALDIĞINA GÖRE; DEVLETİMİZ VE ALLAH İLE ALDATILAN MİLLETİMİZ KENDİSİNE KAÇ EMEKLİ MAAŞI ÖDEMEKTEDİR ?..BU TOPRAKLARDA YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZ BU ŞEKİLDE BALLI EMEKLİ OLABİLİRLER Mİ ? KONUYLA İLGİLİ MEVZUAT DIŞI DAVRANMALARI HALİNDE HÜKÜMETİN BAŞI OLARAK GÖRECEKLERİ CEZALARIDA VATANDAŞLARIMIZA SİZ SÖYLEYİN BİZ YAZMAYALIM..
.

 

Memiş Sadece işaret Ediyor...


TIKLAYIP REZALETİ GÖRÜN

ALLAH iÇiN BUNUDA DiNLEYiNDinleyip gördünüz mü ?

Cevabınız "EVET" İSE ŞİMDİ iki dakika düşünün Şimdi siz millete salladığınız yalanlarla malı götürdügünüz gemiciklerle BAŞBAKAN LIK Yapıp ÜLKEYİ YÖNETEBİLİRSİNİZ ama işbirlikci Ajanların attıgı iftiralarla ve çoğu iddiadan öteye gitmeyen ve bir türlü kanıtlanamayan SAVSATALARLA Türk Silahlı Kuvvetleri Komutanları Kuvvetlerini Yönetemezler ÖYLE Mİ ? Dünyanın HER YERİNDE BUNUN TEK ADI VARDIR ODA FASİZMDİR..Ordu milletini kurtarır ama bu kez MİLLET ORDUSUNU KURTARACAKTIR..

İŞBİRLİKÇİ AJANLAR
SİLİVRİ POSTASITasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.