-RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER-TEKFİRCİLERDEN ERDOĞAN HÜKÜMETİNE TEHDİT

Irak ve Şam Devleti'nden Erdoğan'a tehdit: "Türkiye'de intihar saldırısı düzenleriz .."

Irak ve Şam İslam Devleti (ISID), Türkiye hükümetini, Bab'ul Hava ve Bab'ul Selam sınır kapılarını açmaması halinde intihar saldırıları düzenlemekle tehdit ediyor.

Tekfirci terör örgütleri artık Türkiye'yi de tehdit eder hale geldi. Irak ve Şam İslam Devleti (ISID), adlı vahşi terör çetesi Türkiye Cumhuriyeti'ne sınır geçişlerinde problem yaratmaması için bir hafta mühlet vererek tehditler savurdu. Türkiye, Azez'in bu grubun eline geçmesinin ardından kapıları kapatmıştı.

El Kaide bağlantılı grubun cihatçı haber siteleri üzerinden yayınlanan deklarosyununda "Aslanlarımız İslam toprakları üzerindeki Türk devletine iyilik mesajını iletmek ve burayı kafirlerden temizlemek için hazırlar." ifadeleri yer alırken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a da sınır kapılarını açması için gelecek pazartesiye kadar süre veriliyor.

Erdoğan'a "Sen ve adamların dikkatli olun! Ülkeye ve insanlara zulmettin, bu yüzden Allah'ın kanunları uygulanmalı" diye seslenilen açıklamanın sonunda Reyhanlı ve Bab'ul Hava'daki bombalı araç saldırılarını da üstlenen grup, bu saldırıları İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirme tehdidinde bulundu.

11 Mayıs 2013'de Reyhanlı, Hatay'da düzenlenen iki ayrı bombalı terör saldırıda 52 kişi ölmüş, 146 kişi yaralanmıştı. 17 Eylül'de ise Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı'nın Suriye tarafındaki Babel Hava Kapısı'ndaki patlamada 7 kişi hayatını kaybetmişti

 


HABER NOTU;

Haberin notuna fazla birşey yazmaya gerek yok rüzgar eken fırtına biçer.......Casus Gazetesini Tıkla  

Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.