BAŞBAKAN'A MONTAJ GÖRÜNTÜ

 

GEREKİRSE TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANINIDA GENE BİZ SAVUNURUZ

Başbakan ERDOĞAN'IN Yahudi Lobileriyle en üst düzeyden ilişkisi olduğu bilinmeyen yada yeni öğrenilen birşey değildir.Kendisi insan kasabı Şaronla bile tokalaşmış büyük masonik kuruluşlardan olan ADL de Dünyada ilk defa müslüman bir Başbakan olarak kendisine ödül vermiştir..Arkasından Abdullah Gül'le birlikte takkeleride kafalarına geçirmişlerdir..

Buraya kadar bir yaramazlık yoktur ancak yaramazlık yukarıdaki fotolardadır.Haberi oluşturanlar Başbakan'a montaj tekniği uygulamışlardır.Bu dürüstlük değildir ve yapılabilecek en büyük çirkinliktir ALÇAKLIKTIR Tıpkı Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerine Yapılan düzmece sahte üretilmiş belgeler gibidir Teğmen Çelebi'nin telefonuna SEHVEN yüklenen SAHTE KAYITLAR gibidir..Gazetecilerimize atfedilen uydurulmuş sonu gelmeyen üretilmiş iddianamelerden de bir farkı yoktur..

Ancak kaderin garip cilvesine bakın büyük acılar çekip haksız yere o gün tutuklanan gazetecilerimiz bile delillerine rağmen bu olayların üzerine bugün sazan gibi atlamamışlardır.Dürüstlükte doğrulukla gazetecilik mesleğide bunu gerektirir..Ahmet Şık Nedim Şener bunlardan birisidir tüm uğradığı saldırılara rağmen Uğur Dündar hala gerçekleri araştırmaya devam etmektedir

Bu sebeple yanlışa kucak açmayız yanlıştan yanada olmayız vadi bir gün herkese lazım olur O BAŞBAKAN ERDOĞAN bile olsa...TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANINIDA GENE BİZ SAVUNURUZ bilesiniz

ASIL HABER

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet skandalı ile ilgili olarak yine her zaman köşeye sıkıştığı anki taktiği uyguluyor: Sorundan bahsetme, dış lobileri, muhalefeti suçla.

Evet, Gezi Parkı olaylarından başlayarak Erdoğan, Türkiye’deki olayların sorumlusu olarak sürekli uluslararası faiz lobisini ve İsrail’i gösteriyor. Oysa, Erdoğan’ın 2002 yılından bu yana özellikle aralarında İngiliz ve İsrail istihbarat görevlilerinin de olduğu dünyanın en etkin lobileriyle çok yakın bir ilişkisi bulunuyor.

Bunlar arasında en ilginci (John Le Carre romanlarına konu olacak cinsten) kuşkusuz 2002 yılında o dönem en yakınındaki isim Cüneyt Zapsu’nun ABD’de tanıştırdığı bir çift. Erkeğin adı Grenville Byford, eşinin adı da Orit Gadiesh. Grenville ve Orit, o dönem Erdoğan’ın ABD’de tanıtımına katkıda bulunuyorlar (Tabii ki ücretiyle).


Grenville Byford, “Çizmeli Adam” olarak tanınıyor (Takım elbise altına bile Teksaslılar gibi sürekli çizme giydiği için). Türkiye politikası ile çok yakından ilgileniyor ve çok iyi Türkçe konuşuyor.

Türkiye’ye sık sık geliyor ve Erdoğan ile görüşüyor (Erdoğan’ı yere göğe sığdıramayan yazıları var. Erdoğan için “Hem iyi bir müslüman hem de iyi bir demokrat” mesajını batıya pazarlayanların başında geliyor). Byford, uluslararası camiada da özellikle İngiltere Kraliçesi Elizabeth’e ve de İngiliz Gizli Servisi’ne yakınlığı ile biliniyor (Her ne kadar bazıları onu yalnızca Paris’te oturan bir yazar sansa da).


Aslında Byford’un popüler olmasında en büyük nedenlerden biri eşi Orit Gadiesh. İsrail Hayfa’da 1951 yılında doğan Orit Gadiesh’in babası İsrail ordusunda subaydı. Orit, 17 yaşında İsrail askeri istihbaratında çalışmaya başladı. Üniversiteyi bitirdiğinde ABD’ye gitti ve Harvard Üniversitesi’ne kaydoldu (Gadiesh, aynı zamanda İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Perez’in de baldızıdır).

Okuldan sonra dünyaca ünlü Bain Danışmanlık şirketine girdi (Eşi ile de burada tanıştı). Başarı merdivenlerini kısa sürede tırmandı ve Bain’in başkanlık koltuğuna oturdu. Forbes Dergisi tarafından dünyanın en etkili 100 kadını arasında gösterildi.

Burada bir parantez açalım ve Bain’den bahsedelim. Bain, uluslararası bir danışmanlık şirketi. Davos’ta yapılan Dünya Ekonomi Forumu’nun tüm organizasyonunu Bain yapıyor (Hani şu Erdoğan’ın “one minute” diyerek terkettiği toplantılar).

Dünyanın birçok kritik noktasında büroları bulunuyor (Türkiye’de de 2012 yılında açıldı). Bain, son ABD seçimlerinde Obama’nın rakibi Cumhuriyetçi Mitt Romney’e çok güçlü bir destek verdi (ki Romney de Bain şirketinin eski üst düzey yöneticilerinden. Burada Orit Gadiesh’in etkisini de göz ardı etmemek lazım.

İsrail Başbakanı Netanyahu’ya çok yakın bir isim olan Gadiesh, Obama ile İsrail yönetiminin arasındaki sorunlardan yola çıkarak bu desteği veriyordu ).

Seçimler süresince Bain’in bir Mossad şirketi olduğu ABD basınında sürekli gündeme geldi.


Bain şimdi Türkiye’de özellikle bankacılık, enerji gibi alanlarda danışmanlık hizmeti veriyor ve Orit Gadiesh de eşi gibi sık sık Türkiye’ye geliyor. Çiftin Erdoğan ve AKP iktidarının krem tabakasıyla sürekli temasta olduğu herkesin malumu.


Evet şimdi bu noktalardan hareket edildiğinde “Pardon lobi mi demiştiniz” diye sorulmaz mı?

 

 ADI KEMAL UNAKITAN ESKİ MALI-YECİ BAKANI O ŞİMDİ FELÇ OLDU YETİMİN HAKKIYLA GÖTÜRDÜKLERİNİ ARTIK İSTEDİĞİ GİBİ YİYEMİYOR..ALLAH CC..


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss