AK..AK..AK.. PARALAR!..
 


O KADAR ÇOK Kİ SAYMAK İÇİN PARA MAKİNASI BULUNDURMUŞLAR

Yolsuzluk operasyonu kapsamında İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’in evinde yapılan aramalarda yüksek miktarda Türk Lirası ve döviz ele geçirildi...


Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın da aralarında olduğu yaklaşık 51 kişinin gözaltına alındığı yolsuzluk operasyonu kapsamında İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’in evide arandı.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatıyla yürütülen aramada kutuların içine yerleştirilmiş yüksek miktarda Türk Lirası ve döviz bulundu.

Halkbank Genel Müdürü Aslan’ın evinde yapılan aramada da ayakkabı kutuları içerisinde 4,5 milyon dolar bulunmuştu.

Operasyon sonucunda , İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’in evine yapılan baskında kasalarda ve kutularda bulunan paralara el konuldu. Barış Güler'in evinde yapılan aramadan basına yansıyan fotoğraflar bizlere Ak Parti ve Hükümetinin gerçekte ismi gibi Ak olmadığını bir kez daha hatırlattı..

Herşeye rağmen Sanıkların savunma haklarına saygı göstererek önceden bilinen malumların üzerine mal bulmuş gibi atlamadan bazı sorularımıza cevap bulma gayreti içinde olarak şunu sormadan edemedik

"Kanun dışı olmadıktan sonra bu kadar para ve para kasasının evde yada ofiste ne işi olur ? Sonuçta devlet memuru olan Muammer Güler'in aldığı yüksek maaşlara rağmen kanun dışı bir ilişkiye girmesine ihtiyacı varmıdır?

Bir kanun adamına ve ailesine yapıştırdığı bu yolsuzluk ve hırsızlık yaftası yakışır mı ? Kendisi her hangi bir bakan değil İçişleri Bakanı yani milletin korusun diye namusu dahil herşeyini teslim ettiği bakandır. Artık hayat boyu ailece taşıyacakları şerefsizlik madalyası sağladığı tüm menfaatlere değdi mi ?.Bu saatten sonra hangi yüzle Emniyet teşkilatının içinde kabul görüp var olacaktır ?..


Bakan Muammer Güler'in çalıştığı süre içerisinde bugüne kadar kazandığı tüm yüksek maaşlarını alt alta toplasak ele geçirilen miktarlara ulaşabilir miyiz ?..

Operasyonda ele geçirilen delillere göre bugüne kadar bu miktarın 20 milyon dolar civarında olduğu gösteriliyor"

İçişleri Bakanına kanun dışı adamlarla işbirliği yapıp onlara para karşılığı muhbirlik yapmak yakışır mı?.Ondan sonra deniyor ki Polis Müdürlerini aradık kimse bilgi vermiyor yada Emniyet Müdürü Çapkın telefonlara çıkmıyor ? Nasıl çıksınlar kardeşim !..

Sizin gibi Başta Başbakan Erdoğan olmak üzere İçişleri Bakanları Gözünü Para bürümüş hükümet üyeleri olduktan sonra bu ülkenin Düşmana ihtiyacı yok...


 

Neler var neler…

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç / 12.03.2009 dedi..

"Emekli orgenerallere ait ses kayıtları ortaya çıktı. Neler konuşmuşlar, neler söylemişler. Allah’a çok şükür ediyorum ki Türkiye bunların zamanında bir savaşa falan girmemiş. Neler var neler... Konuşuldukça bu ülkede neler varmış, kimler ne yapmış, kimler kimlerle işbirliği yapmış, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü kimler dinamitlemiş... AK Parti iktidarı bütün bunlara karşı nasıl dimdik ayakta kalmış bunu görüyoruz."


Sizin gibi Başta Başbakan Erdoğan olmak üzere İçişleri Bakanları Gözünü Para bürümüş hükümet üyeleri olduktan sonra bu ülkenin Düşmana ihtiyacı yok...Allah'a çok şükür ediyoruz'ki Türkiye bunların zamanında bir savaşa falan girmemiş.Neler var Neler..Mesela bir Silivri Guantonamosu var yaani daha henüz birşey YOK!..HABERİN Notu:

Daha sonradan yapılan araştırma va tespitlerle söz konusu devrim şehiti Kubilay'ın kafasını kesen Derviş Mehmet'in torunu Bülent Arınç'ın ses kayıtları dediği kayıtların tertip olduğu uzmanların raporlarıyla anlasıldı gencecik teğmenlerimizin telefonlarına sonradan yerleştirildiği anlaşılan kayıtlar içinse yetkililer işin içinden çıkamayacaklarını anladıklarından sehven (yanlışlıkla) olmuştur açıklamasını yaptılar Ayrıca CD kayıtlarının da Tubitak raporlarında sonradan kaydedilmiş oldukları yer alınca SÖZDE olayların Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı yapılmış tertip olduğu anlaşıldı

GERÇEĞE ULAŞMAK İÇİN TIKLA

Balyoz Tertibi


1- DURMAK YOK YOLA DEVAM !.. TIKLA DEVAM ET !..
2- DURMAK YOK YOLA DEVAM !.. TIKLA DEVAM ET !..

 

 


TIKLA

POLİS MÜDÜRÜ SERDAR SAÇAN

 

SON FETOKULLİYİ -ROJ HACKER- GURUBU DEŞİFRE ETTİ..
CIA-RGENEKON'UN MiMARI Tuncay Güney Kimdir?
CIA-RGENEKON RAPORU
BELGENiN ÖZÜ ZEKERİYA!
DAHA NELER?.. Duyamadiginiz Gercekler!

Casus Gazetesini Tıkla


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss