RÜŞVETİN AK KARELERİ BÖYLE ALINDI
 

 

 

1-DURMAK YOK YOLA DEVAM !.. TIKLA DEVAM ET !..
2-DURMAK YOK YOLA DEVAM !.. TIKLA DEVAM ET !.

 


İÇİŞLERİ BAKANI MUAMMER GÜLER VE TEKNİK TAKİBE TAKILAN RÜŞVETİN KRİPTOLARI:

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası ortaya çıkan kayıtlarda, İçişleri Bakanı Muammer Güler'in, gözaltına alınan oğlu Barış Güler ile görüşmesi olduğu iddia edilen ifadeler yer aldı.

Baransu'ya ait internet sitesinde paylaşılan belgelere göre Muammer Güler'in de rüşvet görüşmelerinden haberi olduğu anlaşılıyor.

OĞLUNU UYARIYOR

Görüşmeye göre İçişleri Bakanı Güler, oğlu ile alınacak paralara dair konuşma yapıyor. Oğlunu dinlemeye karşı uyarıyor. Yine gözaltına alınan bazı isimlerle yaptığı görüşmelerde sorun yaratan kamu görevlilerini görevden almayı taahhüt ediyor.

BAKAN GÜLER: MESLEKTEN ATTIRIRIM

Reza Zarrab: O kesin o beni benim haberim var bu bana benim kulağıma 10 gün önce geldi bu oğlanın bunu yapmak istediği.

Muammer Güler: Yok ben şimdi bunun heralde bunun babasıdır Nuri Elibol daha bu Orhan’ın tayini ile ilgili bana yazmış felan ben ona randevu vermemiştim şimdi buna... şimdi buna vericem diyecem ki bak bu adamınızı ben sadece tayin ederek kurtardım ama daha üzerine giderseniz bunun bir yerlere çöktüğünü işlem işleme koyarsam bu adam meslekten gider onun için ayağınızı denk alın... gerektiğinde daha da ileri giderse dersin ki kardeşim bana çöktü benden şöyle bir rüşvet istedi... hayır bunu daha ileri götürürlerse o zaman da ben senin azından iki satır ifade alırım bunu aynı gün işleme çektiririm ve meslekten attırırım bu p.....gi.

Reza Zarrab: Benim ifadem çok oldu 1 ay önce aldılar o tehdit olayında aldılar işte ama onla alakalı onun eline de o belge geçmiş.

Muammer Güler: Hayır hayır .....ben böyle bir haber yapacaklarına inanmıyordum. Bilmiyoruz böyle ... ama ben ... derim ki siz yanlış yapıyorsunuz bundan yana bişey çıkmaz bu adam böyle davranırsanız eğer ben bunu meslekten atarım şimdi tayinle kurtuldu tabi ne olacağı da belli değil şu anda soruşturma da yapılıyor hakkında.

“DEFTERİNİ DÜRECEĞİM, KAFASINI KOPARIRIM”

Reza Zarrab: Sayın bakanım bu konunun ama şeyle alakası var yani Orhan İnce’yle ne alakası var?

Muammer Güler: Biliyorum biliyorum onun da zaten soruşturması sürdürülüyormuş o soruşmayı da takip edeceğim onun da defterini düreceğim o resmiyete girmiş çünkü o...defterini düreceğim o pe....gin sen rahat ol kardeşim. Ben o terbiyesizin kafasını koparırım sen rahat ol!

Derken Emniyet Müdürü Orhan İnce yeniden İstanbul’a tayin edildi. Zarrab’ın ise İnce’yi meslekten ihraç ettirmek için plan yaptığı ve bu konuyu Bakan Güler ile görüştüğü iddia edildi. Buna ilişkin, soruşturma dosyasına giren görüşme şöyle:

Barış Güler: “Babamla beraberim sizi istiyor”, (Görüşmeye Muammer Güler dahil oluyor)
Muammer Güler: “Barış bana söyledi o konuyu o terbiyesiz adamın uyarısını yapacam sen orda rahat ol ondan hiç bir sıkıntı olmaz... Ben onun terbiyesizin kafasını kopartırım onda rahat ol.”

HABERİN Notu:

Şimdi bu gelişmelere DEPREM Fırtına tufan diyen bile var ancak gelişmeler yeni olsa haberin notuna AK DEDİKLERİ HİÇ BİR ZAMAN AK OLMADI Kİ bizde dehşetli gündem olarak ÇALA KALEM yazalım bakınız aşagıda Serdar Saçan diye bir polis müdürümüzün ifadeleri var mesleginde çok çok başarılı aynı zamanda uzman hukukçu lisansında en az BEŞ senedir bu durumları anlatıp durdu bu günlere gelinceye kadar önce kendisine "işkenceci" dediler kelleyi koltuga alıp konuşmaya başlayıncada kendisi için kaza projelendirdiler ölmeyince aynen diğerleri gibi oda DOGRUUU KODESE TIKILDI

(Yukarıdaki tapelerde adı geçen Polis Müdürü Orhan İnce için henuz böyle bir durum en azından şu ana kadar yok )

En başarılı Polis Müdürlerimizden birisi bir anda tuuu ka ka oldu.Dışarı çıkıp asfaltı gördügünde artık kendisinin ve ailesinin hayatı allak bullak olmuştu. Günahsız sabih sübyan çocukları okullarına gidemez hale geldi.

Sonrasında yukarıdakine benzer saçma sapan bir gerekçeyle meslekten el çektirildi .Peki ne yapmıştı da Polis Müdürü Serdar Saçan bu noktaya gelmişti..? Kendisi anlatıyor aşağıdaki link'i tıklayıp dinlersiniz ama biz sadece sunu nota ekleyelim Polis müdürü Saçan Tüm kabinenin kendisinin sanığı durumunda olduğunu BELGELERİYLE AÇIKLAMIŞTI..

Az da olsa hatırladınız mı onu ? O bugün Pek çok operasyona imza attılan ORGANİZE SUÇLAR'IN MİMARI kurucu Emniyet Müdürü Dr.Serdar Saçandı...Vatan la birlikte oda satılmıştı aynen yukarıda tapelerde adı geçen Polis Müdürü Orhan İnce gibi ancak kimse fiyatını bilemedi Hiç olmazsa bugün Polis Müdürü Orhan İnce'nin satış fiyatını biliyoruz tam tamına 3 milyon dolar ...meslekten el çektirilmesinin bedeli..

Bakan MUAMMER GÜLER HEMDE İÇİŞLERİ BAKANI için Fazla Eklenecek bir şey yok !..AK dedikleri Parti milletimizin canını malını mülkünü kendisine TESLİM ettiklerini böyle kollayıp koruyacaksa ...Kubilay'ın kafasını kesen Derviş Mehmet'in torunu Bülent Arınç'ın Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri için söylediği bir sözünü HATIRLATMAKTA FAYDA var

" İyi' ki biz bunlarla savaşa falan girmemişiz neler yapmışlar bunlar neler "

Özet şu ki: İÇİŞLERİ BAKANI Muammmer GÜLER misin ? AĞLAR mısın ?

 


TIKLA

POLİS MÜDÜRÜ SERDAR SAÇAN

 

SON FETOKULLİYİ -ROJ HACKER- GURUBU DEŞİFRE ETTİ..
CIA-RGENEKON'UN MiMARI Tuncay Güney Kimdir?
CIA-RGENEKON RAPORU
BELGENiN ÖZÜ ZEKERİYA!
DAHA NELER?.. Duyamadiginiz Gercekler!

Casus Gazetesini Tıkla


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss