ABD'DEN KORKTUKLARI KADAR


Nükleer Toplantıda Türkiye’nin Esamesi

Başbakanın ABD gezisini izleyenlerin ortak kanaati, Washington’un Erdoğan’ı gözden çıkardığı yolunda. Bunun çeşitli sebeplerini kendilerince yazmışlar. Kapalı kapılar ardında neler konuşulduğunu bilemeyiz.

Devlet sırrı niteliğindeki konular, tabana intikal etmez. Onun yerine Obama ile konuşmanın süresi, Ermenistan Cumhurbaşkanı ile mesafeli oldukları gibi, televole şeklinde anlatılır. Bu defa da öyle oldu.

Anlayamadığım, Erdoğan’ın nerede tökezlediği. “Kürt açılımını” iktidar olarak, yüzlerine gözlerine bulaştırdıkları için mi, başka sebebi mi var? Şimdi KKTC’de Talat’ın seçimi kaybetmesi de eklendi vukuata. Ya da kamuoyuna “gözden çıkarıldı” sinyali göndererek, “ABD ile birlikte hareket” etmiyor. Dünya liderine baş kaldırdı imajı yayılmak isteniyor. Yeni mağduriyet hikayesi. Washington’a da “One Minute” demiş meselâ mesela..olsa SIKSA

Neval KAVCAR

AMERIKADAN Korktukları Kadar ALLAHTAN Korksalardı AŞAĞIDAKI ANLAŞMAYI IMZALAMAZLARDI

Adamlar sadece yardim saglama niyetindeler saglamayadabilirler kesin bir madde degil ancak anlasmaya gore boyle bile olsa verilen tavizler ABD'nin Ulusal ihracaat sistemimizi kontrole kadar varan kimyasal nukleer radyolojik tum silah sistemlerimizi kontrolune izin veriyor.Bu anlasmaya dayali TURKIYE Bolgesinde oncelikle BLOKE oluyor Yani ABD'nin izni yada musaadesi olmadan TUVALETE bile GiDEMEZSiNiZ ustune ustluk ABD cikarlari dogrultusunda BOLGEDE her turlu yardim edecek İŞBİRLİGİ yapacaksiniz ne guzel degil mi ? Birilerinin sizi işgal etmesine gerek YOK! Rahatiniza sihhatiniza BAKIN Afiyette OLUN..

Sonucta sartlari boyle olan bir anlasmaya imza atarsaniz ne ilk nukleer toplantisinda nede son nukleer toplantilarinda DEGiL ESAMENiZiN Okunmasi Kapilarinda Bekci Yapmayacaklari gibi Ulkenizinde ANCAK RAHMETi okunur..

Ornegide Irak körün gözüne sokar gibi karsimizda duruyor simdi bas bas bagiriyorlar "yardim işgale donüştü" diye EE bire işbirlikçi iblisler neye dönüsecekti ? Milyonlarca muslumanin kani akarken verdiginiz "hoşgeldin" ciceklerinize ne oldu?

Ataturk 'un resimlerini neden indirmek isterler hiç dusundunuz mu? Bakin biz son cumle olarak Ataturk'ten alinti yapalim "Hiç bir istiklal yoktur ki baskalarinin tasallutu ve tasarrufu altinda gelisebilsin"

YAYIMCI

SOZ KONUSU ANLASMANIN TAMAMINI TIKLAYIP iNDiRiN (6sayfa pdf formatinda rar'li dosyadir)


Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.