NUCEYFİ ERDOĞAN TOKALAŞMASI

 

ERDOĞAN NUCEYFİ TOKALAŞMALARI GERÇEĞİ GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR

Irak'ta güvenilir haber kaynaklarının bildirdiğine göre bir çok haber ajansları tarafından da yayınlanan bir belgede Musul valisi Nuceyfi, tüm devlet belgesini yakmaları ve mücahitler diye isimlendirdiği IŞİD örgütü militanları karşısında direnmemeleri için devlet kurum ve teşkilatlarına gerekli direktifte bulunmuştur denildi.


Musul valisinin yazılı direktifinde, eyaletin sınamakta olduğu çok çetin şartlar altında, devlet memuru ve görevlilerinden hiç kimsenin mücahitler (IŞİD) ile mukabele ve savaşmaya hakkı olmadığı ve kendi canlarını kurtarmak için bir an evvel şehirden firar etmeleri istenmiştir.

Bu arada Kanun devleti grubu üyelerinden Mahmud es-Sahyud, Irak meclis başkanı Usame en Nuceyfi ve onun kardeşi Musul valisi Esiyl en-Nuceyfi’nin hıyanette bulunduklarını ve Musul’u teröristlere teslim ettiklerini bildirdi..


ŞİMDİ DENİYOR'Kİ "IŞİD KONSOLOSLUĞU BASTI VE ÇALIŞANLARI REHİN ALDI"


IŞID Kaynaklarından yapılan açıklamalarda ise öyle denmiyor Bu Kaynaklar konsolosluğu basmadıklarını Türkleride kaçırmadıklarını ifade ediyorlar.İlk açıklamalarında da çalışanların güvenli bir yere götürüldüklerini Musul'da ve Irak'ta her an herşeyin olabileceğini ekleyerek Özel Harekat Görevlileri dahil konsolosluk çalışanlarının sağlıklarının yerinde ve iyi olduklarını bildirmişlerdi..

Aksi olsaydı zaten Özel Harekat Polislerimiz konsolosluğu TESLİM ETMEZ kan gövdeyi götürürdü halbuki bir tek mermi dahi patlatılmamıştır

En son alınan bilgilere görede IŞİD’in Musul’daki Türk Konsolosluğu’nu basıp rehin aldığı "SÖYLENEN" Türkiye vatandaşlarını Musul Valisi teslim aldı. Vatandaşların akşam saatlerinde Türkiye’ye getirilmesi bekleniyor.

IŞİD’in Musul’daki Türk Konsolosluğu’nu basıp rehin aldığı "SÖYLENEN" Türkiye vatandaşları ve aileleri bugün Musul Valiliğine teslim edildi. Musul’da geçici bir yönetim kurduğunu ilan eden IŞİD, Başkonsolos Öztürk Yılmaz dahil tüm rehineleri BEKLENDİĞİ GİBİ Musul Valisi’ne teslim etti.

Dünden beri Valilik binasında tutulan ÇALIŞANLAR Valilik Konağına alınacak. Burada Musul Valiliği tarafından misafir edilecek olan diplomatlar ve ailelerinin gün içinde Türkiye’ye getirilmesi bekleniyor.

NUCEYFİ ERDOĞAN TOKALAŞMASI

Nuceyfi Erdoğan tokalaşmasının bu fotoğrafları aslında herşeyi anlatır gibi IŞİD'in Musul'a girmesinden sonra Dünya medyasının gündemine oturan IRAK'TA OLAN BİTENLERİN SIRRI BU FOTOĞRAFLARDA GİZLİ IŞİD Türk Konsolosluğunu bastı ÖZEL HAREKATÇILARIMIZI rehin aldılar demek orta seviyedeki insan zekasıyla bile alay etmektir ANLAMAK İÇİN FAZLACA ZEKİ OLMAK'ta GEREKMEZ..

Yetkilerini hiç bir sekilde PAYLAŞMAKTAN YANA olmayan bu konuda ağır bir paranoya ya sahip olan hükümetin başıyla önüne geleni Türk Silahlı Kuvvetleri dahil DARBECİ olarak ilan eden icra makamlarının bu olaylarda olduğu gibi her olayda DAHLİ ve SORUMLULUKLARI vardır.Bu işler öyle SOMA da vatandaşları TOKATLAMAK yada TEKMELEMEK gibi de değildir..

 

 

 

 


ERDOĞAN TAPELERDE ORTAYA ÇIKAN SES KAYITLARINI KENDISI BÖYLE İFADE ETMİŞTİ
ERDOĞANLA BİZZAT KONUŞAN ESKİ ADALET BAKANI KONUŞMAYI DOĞRULADI
KILIÇDAROĞLUNUN SÖZÜNÜ ETTİĞİ GAZETECİ METEHAN DEMİR BU KONUŞMASI İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

TC REİS NE DEMİŞ?


Yav ! doğru söze şahit gerekmez ama kriptolu YADA kriptosuz Başbakan Erdoğan mecliste kendisi söylüyor konuşmanın varlığını kendisi anlatıyor yamuğu Hayvanat Bahçesinden Tubikat'ın başına getirilen heyet MONTAJ RAPORU vererek GERÇEKTEN CİDDİ BİR MONTAJ yapıyor ancak bu rapor hayvanat bahçesi raporuna benzemiyor Çünkü bu raporla Başbakan Erdoğan MAL DURUMUNA DÜŞÜYOR onada "konuşmadın konuştuklarınıda duymadın" diyor.Pekii Erdoğan o zaman mecliste kriptolu YADA kriptosuz ne anlatmış OLUYOR ?
istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss