Ankara da Mesut Biri
Dışişleri Bakanının "Mesut Ağabeyi"

PKK Hamisi PKK'nin lojistik desteği Kerkukte Turk Bayraklarini yakan "Bir Kurt Kedisini bile vermem" diyen Irak'a Operasyon baslayinca Pilini Pirtisini Toplayip Isvicreye tuyen Bu topraklarin ekmegini yemis himaye gormus beslemesi Barzani Ankara ya davet edildi.

Bursada Ermeni Cumhurbaskanina Koltugun Pirlantalisinda yer verenler
Disisleri Bakani'nin "Sevgili Mesut Agabey"inide unutmadilar .Onuda Makosen koltuga oturttular


Türkiye’de temaslarda bulunan Federe Kürdistan Bölge Başkanı Mesud Barzani’ye PKK’yle mücadele etmesi ve Mahmur kampını boşaltması durumunda somut sözler verildi.

Ankara’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Davutoğlu ve MİT’in yeni müsteşarı Hakan Fidan ile görüşen Mesut Barzani'ye PKK ile mücadelede konusunda aktif destek istendi. Ankara ise bu destek karşılığında Barzani’ye ‘ekonomik sözler’ verdi.

Alınan bilgiye göre Kürt yönetiminin somut adımlar atması durumunda ticareti arttırmak için yeni bir sınır kapısı açılması, Hewler’de ortak serbest ticaret bölgesi kurulması, yeni ticaret rotaları belirlenmesi, petrol, doğalgaz gibi enerji kaynaklarının Türkiye üzerinden aktarımı, Türk bankalarının bölgede şube açmaları ve Türk şirketlerinin bölgede yatırım yapması sağlanacak.

Barzani ile görüşmede gündeme gelen önemli konulardan biri de Maxmur Kampı'nın boşaltılması istendi. Ankara ayrıca Güney Kürdistan’da PKK’ye yakın kurumların kapatılmasını da Barzani'den talep etti
..

Barzani sorulara verdiği yanıtta adeta Türk hükümetine akıl hocalığı yaptı. Peşmerge reisi, “Tecrübeler kanıtladı ki, bu tip bir sorun şiddet ve askeri yöntemlerle çözülemez. İnanıyoruz ki, Türk hükümeti ve özellikle Sayın Başbakan tarafından daha çok adım atıldıkça, ki bunlar cesur ve kahramanca adımlar, bizi mantıklı ve etkili bir çözüme götürecektir. Türk hükümeti askeri yöntemler dışında başka yöntemler bulmalı. Kuzey Irak yönetimi olarak bu yönde atılacak adımları destekliyoruz.”

Peşmerge reisi BDP’lilerle buluştu

Dün Ankara’daki Arap büyükelçileriyle öğle yemeğinde buluşan Barzani, Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Grup Başkanvekili Bengi Yıldız ve eski Genel Başkan Ahmet Türk’ten oluşan BDP heyetiyle de biraraya geldi. Görüşmenin yapıldığı Swiss Otel’den ayrılırken basına açıklama yapan Demirtaş, “Hoşgeldin” ziyaretinde bulundukları Barzani’nin Türkiye’ye gelmesini önemsediklerini ve bundan memnuniyet duyduklarını söyledi.

Memiş Ne Demiş...

Şu rezalete bakin yukarida alti cizilen verildigi soylenen sozlerin bir an icin yerine getirildigini dusunelim kirmizi çizgiler çizdigimiz kurulursa savaş sebebi sayacagimizi ilan ettigimiz topraklarda Bilinen kürdistan haritasinin Güneyini ihya edip kendi elimizle kuracagiz sonra Bu hukumetimizin katkilariyla oda yetmeyecek yatirimlar yapip geliştirecegiz..

Şimdi arkadaslarimiz "Memiş bu işin kuzeyi ne olacak?" diye sorabilirler cevabi cok kolay onuda ACILIM dedikleri çözer
sonucta Guneyi kendi elinle kurarsin Kuzeyide Haburda gordugunuz gibi katilleri kahramanlar gibi karsilarsin neticesinde birilerinin dedigi gibi orada bir kürt devleti kurulur hamiside bu hükümet olur..Nede olsa yahudi dönmesi Pesmerge reisi Mesut ağabeyleride ACILIMI Destekliyor


Ermeni Cumhurbaskani Sarkisyanin Koltugu Burada

Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.