-KARŞIYAKALILAR ANDIMIZLA YERİ GÖĞÜ İNLETTİ-


5000 KİŞİ ANDIMIZI OKUYUNCA İZMİR'DE BÜYÜK BİR HEYECAN YAŞANDI


Demokratikleşme Paketi'ne tepki gösteren Karşıyaka taraftarı Andımız'ı okudu, sosyal medya sallandı.

İzmir yine yaptı yapacağını! Demokratikleşme Paketi'yle kaldırılan Andımız bu kez 5 bin kişi tarafından ayakta okundu! İzmir'deki karşılaşmada okunan Andımız özellikle sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Pınar Karşıyaka’nın ULEB Eurocup E Grubu’nda dün akşam Bosna Hersek temsilcisi Igokea’yı 90-60 mağlup ettiği karşılaşma öncesi Karşıyaka Arena’yı dolduran yeşil-kırmızılı 5 bine yakın taraftar, ’Demokratikleşme paketi’ ile kaldırılan ’Öğrenci Andı’nı bir ağızdan okuması, sosyal medyada gündem oldu.

GEZİ PARKI'NA DESTEK!

Bu sezon futbol takımının maçlarında Gezi Parkı Eylemleri’ne destek amacıyla, ’Her yer Taksim, her yer direniş’ sloganı atan Karşıyakalı taraftarlarının ’Öğrenci Adı’nı okurken çekilen videosu, sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

Yeşil-kırmızılı renklere gönül verenler, maçı başlatan hava atışından önce İstiklal Marşı’nı da yine bir ağızdan okurken, tüm salon ve oyuncular ayağa kalkarak saygı duruşunda bulundu. Hava atışı bu nedenle gecikmeli yapılabildi. Karşıyakalılar maçta ’Her yer Taksim, her yer direniş’, ’Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ diye slogan attı.

HABERİN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLA

Casus Gazetesini Tıkla  

istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss