Metin OZKAN Vadisi-KANDILLI MUHABERAT

 

 

 

 

 


KANDİLLİ MUHABERAT

TR TİP: Kopyala, Yapıştır,Sitende Yayınla ING TİP: Copy, Paste, Show On Your Website


BAŞBAKAN ERDOĞAN KONUŞUYOR AMA !..

Başbakan Erdoğan önüne gelenle konuşuyor ancak Kandilde konuştuklarınıda konuşmadıklarınıda takan pek kimse YOK!..Sonuçta olan Türkiye Cumhuriyetine oluyor..Orta Doğunun ŞAMAR oğlanı olan Türkiye Cumhuriyeti okşanarak esnetilerek birazda açılarak milli benliği sulandırılmak suretiyle milletin hafızası resetlenmeye çalışılıyor..

CHP NİN GİRİŞİMLERİ..

CHP'nin son dönemde kürtler için çözüm dedikleri bilumum paketlere dahil olmaya çalışması Erdoğan Kılıçdaroğlu görüşmeleri Kandil de istenilen ölçüde etkili olmadığı yapılan açıklamalardan çok net anlaşılıyor.Keza Cemil Bayık dahil yönetici pkk kadroları CHP'nin girişimlerini çözüm degil kendileri için sonun başlangıcı olarak görüyor.Bu tür girişimlerin kitleyi pkk dan ayırarak kürtlere yön vermek olduğunu alternatif yaratarak kürt halklarını merkezden parçalamak amacıyla yapıldığının farkedildiğini ancak bu girişimleride yok edeceklerini ifade ediyorlar..

SALDIRILAR AZALMAYACAK

Hükümetin Barzani ağabeyleri dahil var olduğu söylenen silah bıraktırma girişimlerininde çözüm getirmeyeceğini silah bırakmak şöyle dursun saldırıların artarak ve şiddetini arttırarak sürdürüleceği beyan ediliyor.

Genelkurmay Başkanı Özel'in "pkk yı ülke gündeminden çıkaracağız" gibi lafların komik olduğunu böyle konuşan nicelerin gelip gittiğini ancak Özel'i kimyasal silah uygulamalarıyla tanıdıklarını; söylediklerinin tam tersine "TC'nin bu dönemde rekor sayıda zaiyatı olacaktır" şeklinde ifade buyurduklarınıda bildirmek ve bilmek gerekiyor..

Başbakan Erdoğan Zanada dahil her kiminle show yaparsa yapsın işin Leylada değil Mecnunda olduğunu sorun çözülmeden mevcut pozisyonun terkedilmeyeceğini Mecnun'unda Öcalan olduğunu çözüm için tek merci olarak gördüklerini söylemektedirler..

ASKERİ VE SİYASİ OPERASYONLARIN HEDEFİ

Askeri ve siyasi operasyonların asıl hedefinin ise "bölgesel kürt yönetiminin" üzerinde baskı oluşturarak yönetim dahil halkı terke zorlamak biçiminde açıklayan kandilin pkk'lı üst yönetimi diğer taraftan kendi aralarında güven bunalımı yaşıyor karayılan duran kalkan sabri ok ve suriyeli bahoz mağaraları dahil kaldıkları yerleri ayırarak daha güvenli hale getirmeye çalışıyorlar.

Başarısız Oslo süreciyle yaşananlar karayılana irtifa kaybettirmiş görünürken bahoz'un saldırgan şahin politikalarıyla öne çıktığı söylenebilir.Son gelişmelerle cemil bayık'ın "direnişten başka çare kalmadı mevcut durum TC'nin teslim alma politikalarıdır her yerde her noktada savaşacağız"ifadesiyle bahoz'a destek bile çıktığını düşünmek çokta yanlış olmaz..

Ayrıca Ankara'nın askeri ve siyasi hedefleri olabilir ancak bu çercevede daha öncede açıkladığımız üzere bizim saldırılarımızın bundan sonrada belirlenmiş bir hedefi olmayacaktır denmektedir.

ALLAH-U EKBER!..
DEMEDİ DEME ! BAK NECATİ..
ZULMEDENLE ZORBALARA BİLİYORSAN DOĞRULARI SÖYLEMEK EN BÜYÜK CİHADDANDIR.. Hz.Muhammed (S.A)Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.