"TUUU MİNUTE!"

 

"TUU MİNUTE" ERDOĞAN !..

İsrail Gazze’yi katlederken,Yahudi Hahambaşı AKP genel merkezinde İftar yemeğinde idi
Korsan İsrail devleti Gazze’de mazlumlara ölüm yağdırırken, siyonistlerin Gazze’de gerçekleştirdiği katliamda İsrail’i haklı gören İstanbul’daki Musevi Cemaati’nin Başkanı ve Sumeyye Erdoğan yan yana oturdular

Korsan İsrail devleti Gazze’de mazlumlara ölüm yağdırırken, siyonistlerin Gazze’de gerçekleştirdiği katliamda İsrail’i haklı gören İstanbul’daki Musevi Cemaati’nin Başkanı ve Hahambaşı AKP genel merkezinde İftar yemeğinde idi.

Başbakan Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Hahambaşının yan yana oturduğu İftar yemeğine, Vali Hüseyin Avni Mutlu, AK Parti Milletvekili Nursula Memecan, AK Parti geçmiş dönem Milletvekillerinden İhsan Arslan, Hukukçu Kezban Hatemi, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, CHP İl Başkan ve vekilleri de katıldı.

İftara MHP Çevrelerinden icabet eden olmadı....

AKP'nin davetiyle iftara katılan CHP İl başkan ve vekilleri Sümeyye'nin yanında hahambaşı ve Musevi cemaati başkanını görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Keza bir kaç gündür Erdoğan özellikle milletvekilleri meclis kürsülerinden İsrail için çok sert ifadeler kullanmışlar Mısır'da darbeyi eleştirip Başkanı SiSi'yi yerden yere vurmuşlardı.

Erdoğan ise son günlerde gelişen olaylar karşısında İsrail yanlısı tutum ve politikalar izlediği gerekçesiyle SiSi'ye demediğini bırakmıyordu.Yaşananlarla bu iftar yemeği Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün SiSi'ye daha sonra kutlama mesajı göndermesine çok benzemişti.

Hele AKP'nin milletvekilleri boyunlarına doladıkları Filistin poşularıyla İsrail konsolosluğuna yürümüşler protestolara konsolosluğun önünde de katıldıkları görülmüştü..

Yandaş kanal ve medyası bu görüntüleri dolaşa dolana evirip çevirip millete yuttururken Başbakan'ın Dolgun maaşlı danışmanı Sümeyye!..İLE (Bazı kaynaklar bu maaşı 50 bin lira olarak açıklamıştı)

AKP Hükümetinin iktidar partisi Allah ile kandırdıkları ayakkabı kutularıyla soydukları milletimize yaptıkları farklı bir kumpas içerisinde yakalandı.

F tipiyle işbirliği yapanlar ilk kumpaslarını Türk Silahlı Kuvvetlerine uygulamışlar o zaman o kumpaslarının "hem savcısı hemde hakimi" olmuşlardı

TAVŞANA KAÇ TAZIYA TUT POLİTİKASI

Erdoğan'nın "tavşana kaç tazıya tut politikası" çerçevesinde uygulamaya çalıştığı aslında inanç sömürüsü olan politikalarıyla müslüman halkımızın temiz duyguları ve mütedeyyin insanlarımız ne yazık'ki bir kez daha satılmışlardır...Hemde mübarek Ramazan Ayı'nın İftar vaktinde..AKP'NİN SÖZCÜSÜ ARINÇ "İSRAİL ZALİM DEĞİL !" DİYOR
TAKINTILI HABER
MÜSLÜMANLAR
ERDOĞAN'IN YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATIDIR


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss