"Neler Konusmuslar Neler Soylemisler Allah'a Cok Sukur Ediyorum'ki Turkiye Bunların Zamanında Bir Savasa Falan Girmemis"--- Basbakan Yardımcısı BULENT ARINC / 12.03.2009 dedi..

 

 PIRTANTA ÇOCUK BİLAL NEREDEN KOŞUYOR ?

Kimsenin malında gözümüz yok, ancak iş iktidar olanaklarını kullanıp mal varlığını büyük bir ivmeyle katlamaya gelince işin rengi değişiyor. Evet, AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmettin Bilal Erdoğan’ın mal varlığında çok çok büyük bir artış gözleniyor.

Necmettin Bilal Erdoğan, şu an dört şirkete ortak, 3 vakfın (ki bunlardan TÜRGEV’in adı Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet soruşturmasında geçiyor) yönetiminde ve de şaibeli isimlerden oluşan uluslararası ticari bir ağın önemli aktörlerinden biri. Bunlardan yola çıkılarak yapılan hesaplamalar, Bilal Erdoğan’ın mal varlığının 300 milyon avroyu aştığını ortaya koyuyor.

Bilal Erdoğan’ın şirket ortaklıkları şöyle:

Atagold Şirketi
:

Yüzde 25 hisse (Ağabeyi Ahmet Burak Erdoğan’ın eşi Sema Erdoğan’ın da (Ketenci) yüzde 25 hissesi bulunuyor. Bilal ve Sema Erdoğan’ın daha sonra şirketten ayrıldıkları iddiası var.  Şirketin diğer ortakları da Atasay Kuyumculuğun sahibi Cihan Kamer’in çocukları). Bilal Erdoğan’ın ortaklığı ile birlikte şirketin cirosu katlandı. Şirket evraklarında imza sahteciliği yapıldığı anlaşılmıştı. Mücevherattan alınan ÖTV’nin bu şirket nedeniyle sıfırlandığı da basına yansımıştı.

Maye Dış Ticaret Şirketi
:

Yüzde 25 hisse. Şirket, ABD’li makyaj malzemesi üreticisi Bellapierre Cosmetics ürünlerini Türkiye’de satıyor.

Doruk Izgara Gıda Limited Şirketi
:

Yüzde 40 hisse (Kızkardeşi Sümeyye Erdoğan’ın da bu şirkette yüzde 30 hissesi bulunuyor).

Mis Hediyelik Eşya
:

Yüzde 82.5 hisse (Kendisinin yüzde 2,5, ortağı olduğu Maye Dış Ticaretin yüzde 80 hissesi bulunuyor).

BMZ Group Denizcilik ve İnşaat Sanayi Anonim Şirketi
:

Amcası Mustafa Erdoğan, halasının eşi Ziya İlgen ile eşit hisseye sahip.

Bosphorus 30 Şirketi
:

Gizli ortaklık. Şirketin adı savcılık ile polisi karşı karşıya getiren Yeni Yolsuzluk soruşturma dosyasında geçiyor. Buna göre, 14 termik santral özelleştirme kapsamından çıkarılıp yenilenmeleri ihalesiz olarak bu şirkete verilmek istenmiş.

BİM:

Gizli ortak. Daha önce Erdoğan’ın danışmanı Cüneyt Zapsu’ya şimdi ise Mustafa Latif Topbaş’a ait olan BİM marketler zincirinin ortaklarından olduğu iddiası yıllardır gündemde.

Burada bir parantez açalım ve yeni soruşturmada bu gizli ortaklıklarla ilgili iddiaları özetleyelim:
2001 yılından itibaren ABD, BM ve AB tarafından uluslararası alanda El Kaide Finansörü olduğu gerekçesiyle aranan ve malvarlığı dondurulan Yasil El Kadı’nın Türkiye’de Albaraka TüRK ve BİM mağazalarının gizli ortağı olduğu tespit edildi.

El Kadı’nın, arandığı dönemde Başbakanlık inisiyatifiyle Türkiye’nin de taraf olduğu uluslararası yaptırımlara aykırı olarak, Türkiye’ye defalarca geldiği belirlendi.

Başbakan Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile gizli ticari ortaklık içerisinde şirketler kurarak faaliyet gösterdiği ve Başbakanla yapılan gizli görüşmeler gerçekleştirdiği tespit edildi.

El Kadı’nın oğlu Muaz El Kadı ile Bilal Erdoğan’ın ortakları arasında bulunduğu Bosphorus 360 Şirketinin, inşaat sektöründe imar sorunu yaşayan işadamlarına rüşvet karşılığı yardımcı olduğu da iddialar arasında. Rüşvetin bizzat Başbakanın talimatı ve bilgisi dâhilinde gerçekleştiği belirtiliyor.

İşadamları aldıkları kamu ihalelerine karşılık, rüşvet olarak Bilal Erdoğan’ın yöneticileri arasında bulunduğu, Erdoğanların Aile Vakfı olan TÜRGEV’e bağış adı altında yardım yaptılar.

…Ve vakıflar:

TÜRGEV
(Türkiye Gençlik ve Eğitim Hizmet Vakfı) Yönetim Kurulu Üyesi (Kızkardeşi Esra Albayrak da vakfın yönetiminde):

Vakfa, Fatih Belediyesinin 5 milyon TL harcayarak SİT alanına yurt yaptırdığı ve bu yurdu TÜRGEV’e bila bedel devrettiği Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet soruşturması dosyasında yer alıyor.

TÜRGEV’e yine Fatih Belediyesi’nin sit alanı olan bir arsayı tahsis ettiği, ancak soruşturmanın haber alınmasıyla bundan vazgeçildiği de iddialar arasında.  Soruşturmanın bir numaralı zanlısı Reza Zarrab’ın TÜRGEV’e kutularla para gönderdiği de teknik takibe şu şekilde takılmıştı:


Bilal Erdoğan’ın TÜRGEV’in kurmayı düşündüğü ibn-i Haldun Üniversitesi için yoğun bir bağış kampanyası yürüttüğü biliniyor. Vakfa, AKP’ye yakın iş adamlarından külliyetli miktarda bağış yapıldığı herkesin malumu.

İnsan ve İrfan Vakfı: Bilal Erdoğan tarafından bu yıl kuruldu ve amacı “dindar” gençlik yetiştirmek olarak açıklandı.

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Vakfı: Mütevelli Heyeti Üyesi

Gayrimenkuller:

Bilal Erdoğan’ın Türkiye’de kendi veya ortak olduğu şirketler adına gayrimenkul yatırımları bulunuyor. Erdoğan’ın ABD’de de bir evi var.

Maliye kökenli bir uzman,  yukarıdan tablodan yola çıkıldığında Bilal Erdoğan’ın Türkiye’ye gelip iş adamlığına soyunduğu günlerden bu yana oluşan servetinin 300 milyon avro civarında olması gerektiğini belirtiyor.

Bu tabii ki kayıtlardan yola çıkılarak yapılan bir tespit. Kayıt dışılar göz önüne alındığında ortaya çıkacak rakamı varın siz hesap edin.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da boşuna “Bilal üzerinden bana gelmeye çalışıyorlar” demiyor…ASLINDA ERDOĞAN ÇOK HAKLI !.ÇÜNKÜ "HIRSIZLIK BABADAN OĞULA GEÇER" En azında biz kendisinden öyle öğrendikTIKLA

PIRLANTACI BİLAL;
"HIRSIZLIK BABADAN OĞULA GEÇER"-RECEP TAYYİP ERDOĞAN-

 


Kurtuluş Savaşını Yok Saydılar

 

1-DURMAK YOK YOLA DEVAM !.. TIKLA DEVAM ET !..
2-DURMAK YOK YOLA DEVAM !.. TIKLA DEVAM ET !..
3-DURMAK YOK YOLA DEVAM !.. TIKLA DEVAM ET !..

 

HABERİN Notu:

Haberin Notunda eklenecek birşey yok !.Yada Hükümetin Başı zaten çok güzel ATFETMİŞ buna itiraz etmemiz mümkün mü? "HIRSIZLIK BABADAN OĞULA GEÇER"..Sanki Allah Söyletmiş !..

Şimdi deniyor'ki Operasyonu Fethullah ÜZERİNDEN ABD yapmış bunu bilmeyen var mı? sonra devam ediyor AB katkı vermiş sanki bugün vermiş !..sonrasında Hükümetin Başı işi uluslararası komploya kadar götürüyor diyelim ki bu da DOĞRU..

Hiç bir ihtimali gözardı etmeden Sanıkların SANIK olduklarını unutmadan Hükümetin Başının BALYOZ da ERGENEKON da yapmadığını göstermediği saygıyı biz herşeye rağmen gösterelim.

HAKLI olurlarsa ve gerekirse VATANA İHANET HARİÇ onlarıda gene biz savunuruz.Ancak HERŞEYİ Yapanlar AB-D dahil Uluslararası Komployu da bunun içine koyalım Muhalif Cemaatide ekleyelim SİZ DÜRÜST DOĞRU NAMUSLU BİR İNSAN yetimin tüyü bitmemiş hakkına yan dönüp bakmayan bir MÜSLÜMAN OLDUKTAN sonra

Kimse sizin cebinize zorla gemicikler,pırlantacıklar,filocuklar,milyon dolarcıklar,300 milyon avrocuklar,vakıfcıklar,şirketcikler koyamaz en azından operasyonu yapanlar siz istemezseniz ayakkabı kutucuklarınıda getiremezler delil üretebilirler belge yapabilirler farklı yöntemler kullanabilirler AKIL ALMAYACAK yöntemlere başvurabilirler ancak ALMAYACAK olan hiç kimseye ayakkabı kutularının içinde milyon dolarlar rüşvet platformu yaratabilmek adına kurulan vakıflarınıza bağış gönderemezler..Kaldı ki Gemicik artık filocuk oldu belgeye dayalı kısmıyla 6.GEMİCİK sessizce Filoya pardon !.Filocuk'a katıldı o zaman Hükümetin Başı Uluslararası Operasyondan İstiklal Savaşlarından falan hiç söz etmiyordu!..

IRAK'ta KAHRAMAN Türk SİLAHLI KUVVETLERİNİN BAŞINA çuval geçiren ABD ve işbirlikçilerine NOTA vermeyi reddederek "Ne notası Müzik Notası mı? Gönderiyorsun!." şeklinde sanki olanları desteklercesine açıklamalarda bulunuyordu..

Şehitlerimizin merasimleri için de "yaygara yapıyorlar" diyen Hükümetin Başının bugün İstiklal Savaşından söz ETMESİ ..Meclisin çoğunluğunu elinde bulunduran AK partisinin Kurtuluş Savaşımızı Yok sayan bir kanun çıkarttığınıda hatırladığımızda şaşkınlığımız bir kat daha artmaktadır..

Özet şu ki;

Değil ABD yedi DÜVEL GELSE belki her türlü kötülüğü ve fenalığı yapabilirler ancak hiçbirisi siz YOLSUZLUĞA HIRSIZLIĞA,RÜŞVETE bulaşmazsanız gemicikleri , filocukları, şirketçikleri,milyon avrocuklar ile milyon dolarcıkları kabul etmezseniz..milletin parasına puluna göz dikmez harama el uzatmazsanız..

Bunların hiçbirisi sizi ZORLA Dünya'nın EN ZENGİN BAŞBAKANLARINDAN Yapamazlar..

Operasyon dediğinizi kim yada kimler yaparsa yapsın hani çoğu zaman Hükümetin Başı "Türkiye'in bir MAYA problemi var" söyleminde bulunup ISRAIL'e atıf yapar ya!..Gerçekten Hükümetin Başı bunuda doğru söylemektedir.

Türkiye'nin bir MAYA problemi vardır ancak ne var'ki 10 senedir KAFADAN tuz kokmuş bu kez tutar mı tutmaz mı bilinmez..

TIKLA
DÜNYANIN EN ZENGİN BAŞBAKANLARIDAHA FAZLA BALYOZ BELGELERİ İÇİN TIKLA;

Balyoz tertibi-1

Balyoz tertibi-2...
Balyoz tertibi-3...
Balyoz tertibi-4...
Balyoz tertibi-5...

 

BELGELERİ TIKLA İNCELE

Belgelerle Balyoz Tertibi


TEĞMEN ÇELEBi Emniyet TESBİT TUTANAĞI
TEĞMEN ÇELEBİ Telefon KAYITLARI BİLİRKİŞİ TUTANAKLARINDAN
TEĞMEN ÇELEBİ Telefon DÖKÜMLERİ ARA KARAR BİLİRKİSİ RAPORU

POLİS MÜDÜRÜ SERDAR SAÇAN

 

SON FETOKULLİYİ -ROJ HACKER- GURUBU DEŞİFRE ETTİ..
CIA-RGENEKON'UN MiMARI Tuncay Güney Kimdir?
CIA-RGENEKON RAPORU
BELGENiN ÖZÜ ZEKERİYA!
DAHA NELER?.. Duyamadiginiz Gercekler!

Casus Gazetesini Tıkla


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss