BU KİTABI YAZMASAYDI TUTUKLANIRMIYDI? 

KENDİSİNDEN DAHA ÖNEMLİ BİR BELGE YOKTUR
iki gun sonra yukaridaki açıklamayı yapacak konuyu detaylarıyla kamuoyunun dikkatine sunacaktı.Titri bakimindan EMNİYET MÜDÜRÜ Hanefi Avcı ISTİHBARATIN hemen her asamasında var olmuş bir sahsiyet oldugundan pek cok emniyet müdürümüzden farklı olarak derin bilgilere sahiptir.Bu nedenle en önemli belge KENDİSİDİR..


Devrimci Karargah Soruşturması kapsamında gözaltına alınan Avcı, Cumhuriyet Savcısı Kadir Altınışık'ın soruları karşısında susma hakkını kullanmış ve mahkemeye sevkedilmişti.

Avcı, çıkartıldığı mahkemede tutuklandı ve cezaevine götürüldü.Hanefi Avcı, mahkemeden çıkarken yaptığı açıklamada "Haklılığımız anlaşıldı, tutuklama çıktı" dedi.Çünkü bu noktaya gelecegini biliyordu keza muhtemel olacakları kitabında açıkca anlatmış birçok platformdada söylemişti

Devrimci Karargah YAPILANMASIYLA ilgili olarak SUÇLANMASI yada adının gecmesi Ergenekon tutuklamalarında oldugu gibi traji komik bir olaydir Keza Avcı tam tersine sol örgütlere yaptigi operasyonlar dolayısıyla en çok eleştiri alan ve GÜLEN CEMAATİNDE bulunacak kadar da SAĞ GÖRÜŞLÜDÜR.Ancak herseye ragmen AB-D Yalakaları ülkede daha fazla demokrasi diyerek daha fazla TUTUKLAMA yapmaktadirlar.Bu gidisle yarattıkları daha fazla demokrasinin en önemli göstergesi yeni açilacak F TİPİ ceza evleri OLACAKTIR..

Tuncay Güney gibi ne idüğü belirsiz bir adama TRT, Hürriyet, vs. kapılarını açıyor. Hanefi Avcı, devletin resmi görevlisi, 36 yıldır devlette çalışıyor, tertemiz bir kişi; ama bu kişi umursanmıyor. Bir cemaat örgütlenmesi devleti ele geçirmiştir, "Hepimizin istikbali tehlike altındadır DİYOR". Bu iddialara cevap veren yok. Belge ve delil adamın kendisi! Yandaş medyadan birkaç isim buna "zırva" diyor.

Tuncay Güney zırva değil, kesme yapıştırma belgelerle yayın yapan CASUS GAZETESİ TARAF zırva değil, pkk itirafçıları zırva değil ama Hanefi Avcı zırva! Polis şefi kendini riske atarak Başbakana, Cumhurbaşkanına, Adalet Bakanına hukuk dersi veriyor hemde BAŞINA GELECEKLERİ Bile Bile...

SON TEZGAH;
Peki Hanefi Avcı'nın tutuklanmasına kadar giden Devrimci Karargah Soruşturması'nda tutuklanan isimleri teşhis eden PKK itirafçısının takma adı ne biliyor musunuz: "son tezgah".TUNCAY GÜNEY

CIA'NIN ÇİFTLİĞİ CASUS GAZETESİ TARAF


EMEKLİ TUĞGENERAL LEVENT ERSÖZ


Levent Ersöz birçok yönüyle ERGENEKON dedikleri soruşturmanın en kilit isimlerinden biri. Merak uyandıran konular arasında Jandarma Istihbaratındaki geçmişi, Abdullah Öcalan'ın askeri yetkililerle görüştüğü dönemde İmralı'dan sorumlu komutanı olması, 2003 yılında Jandarma İstihbarat Dairesi başkanı sıfatıyla yaptığı dinleme faaliyetleri PKK'nın önemli bir kolu KAWA örgütüne yönelik operasyonlardaki rolü ve çalışmaları bulunuyor.Yandaş medya bu örgütü PKK'nın rakibi diye tanimliyor ancak dikkatlerden kaçan husus ister rakibi olsun ister olmasin her ikiside Türkiye Cumhuriyetini Parçalayıp YOK ETMEK isteyen ÖRGÜTLERDİR..

KAWA terör örgütüne yurtdışında operasyon düzenleme kararı alındıgında, Operasyon timindekiler bugün herkesin yakından tanıdığı isimler: Nusaybin Tabur Komutanı Binbaşı Veli Küçük, Yüzbaşı Cem Ersever, Levent Ersöz, Atilla Uğur, Cemal Temizöz ve 12 Eylül yönetiminin atadığı Mardin Belediye Başkanı ve Binbaşı Aytekin Özen.Ekibin tamami ömürlerini vatanina ve milletine adamış ve pek cok defa PKK ve unsurları olan KAWA' ya operasyonlar yapmışlardır

Simdi bu insanlardan sağ kalanları mahkum edebilmek icin herhalde tanık olarak sizi bizi kullanacak degiller

Ergenekon İddianamesinde Adil Timurtaş gibi adını kullananlar bir yana PKK itirafçısı "Emek", "Galip", "Deniz" gibi

Temizöz Davası'nda PKK itirafçısı "ilk adım", "tükenmez kalem" ve "sokak lambası" faili meçhul cinayet dedikleri hikayelerini anlatiyor.

Neyse biz listeyi uzatmayalım.KCK Davası'nda da varlar Şemdinli'de de.Özetlemek gerekirse Alayının PKK'lı vatan hainleri olduğunu görüyoruz bunun anlamı Anadolunun KAPLANLARINI Kediye Boğdurmaktir.Dünyanin hiçbir yerinde boyle bir çiglik böylesi hainlik görülmemistir..

Çok onemli olabilecek gündemi sarsacak bilgilere sahip Em.Tuğgeneral Levent Ersöz ve Hanefi AVCI'yla birlikte konuşurlarsa Türkiyede GUNDEM uzun süre DEĞİŞMEZ..AKP çok zor durumda kalırken PEK çok kişinin başı AĞRIR gidecek yer yürüyecek yol BULAMAZ..

Şimdilik !..bunlardan birisini KONUŞTURMADILAR Onunda ismi HANEFİ AVCIDIR Umarız bu isimlerin SAĞLIĞINI KORUYABİLİRLERERGENEKON DEDİKLERİ

Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.