ERDOĞAN HAKKINDA BÜYÜK İDDİA

 

 

YAZAR MEYSSAN'A GÖRE ERDOĞAN EL-KAİDENİN MALİYE SORUMLUSUYLA GÖRÜŞTÜ

Fransız Düşünür Yazar Thierry Meyssan Suriye’de Kaide terör örgütünün bir kolu olan ‘Şam Diyarlarında Abdullah Azzam Taburları’ adlı terör oluşumundaki sözde komutanların tümünün Suudi Arabistan istihbaratına bağlı olduklarını belirtti.

Meyadin Televizyonu ile mülakatında Meyssan söz konusu terör oluşumunun Suudi Arabistan ve ABD istihbaratlarına ve çıkarlarına hizmet ettiğini ifade ederken, ABD istihbaratının uluslar arası terör örgütlerini organize ettiğini belirtti.

‘Abdullah Azzam Taburları’ adlı terör oluşumunun lideri Macid el Macid’in temelde Suudi istihbaratına hizmet ettiğini ve onun kontrolünde faaliyet gösterdiğini belirten Meyssan; Suudi istihbaratının bu azılı teröristi aradığı yönündeki iddialarının aslı gerçeği olmadığını vurguladı.

Meyssan Suudi istihbaratının Macid’i susturmak ve havzasında bulunan çok sayıda önemli bilginin çıkmasını engellemek için onu kendisinin öldürttüğünü ifade etti.

Fransız Düşünür Yazar Meyssan Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat kendisinin şahsi olarak Kaide Örgütündeki maliye sorumlusu ile bir araya geldiğini ve Suriye’deki ‘silahlıların’ finanse edilmesini görüştüğünü belirtti.

 

Casus Gazetesini Tıkla  

istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss