-"BAKAN EGEMEN BAĞIŞLA İLGİLİ RÜŞVETİN BELGELERİ"-
 


BAKAN EGEMEN BAĞIŞLA İLGİLİ RÜŞVETİN BELGELERİ BU GÖRÜNTÜLERLE SINIRLI DEĞİL..

Bakan Egemen Bağışla ilgili rüşvetin belgeleri buradaki görüntülerle sınırlı değil Hükümeti sarsan yolsuzluk ve rüşvet soruşturması dosyasına AB Bakanı Egemen Bağış bağlantılı fiziki takip görüntüleri ile telefon dinlemesi kayıtları da girdi.

Bağış'ın, operasyonda gözaltına alınan İranlı Azeri işadamı ve müzisyen Ebru Gündeş'in eşi Rıza Sarraf’tan (Reza Zarrab) çıkar sağlama iddiasıyla suçlandığı öne sürülüyor.

Soruşturma dosyasındaki fiziki ve teknik takip bulguları arasında Bağış'ın oturduğu sitedeki evi ile AB Bakanlığı’nın İstanbul ofisine yapılan ziyaret görüntüleri ile bazı konuşma kayıtları yer alıyor.

AB İSTANBUL OFİSİNE AYAKKABI KUTUSU

Dosyada öne sürülen iddialar arasında, Sarraf’ın 1,5 milyon dolarlık rüşveti nisan, ağustos ve ekim aylarında eşit taksitlerle verdiği de bulunuyor. Rakamın daha da büyüdüğü öne sürülen dosyada paraların ayakkabı kutusu içinde teslim edildiği iddia ediliyor.

Soruşturma dosyasındaki bulgulara göre, 19 Nisan 2013 günü Ortaköy'e tekneyle yanaşan Rıza Sarraf’ın şoförü iskelede motosikletli bir kurye ile bir araya geldi. Sarraf’ın şoförü, kuryenin çantasında içinde ABD Doları bulunan kutuyu aldı ve Sarraf’ın da bulunduğu iddia edilen araca yöneldi.

Daha sonra Ortaköy'deki AB Bakanlığı'nın İstanbul Ofisi'ne gidildi ve Rıza Sarraf, adamları ve ayakkabı kutusuyla ofis önünde görüntülendi.

Sarraf ofisten çıkarken elinde paket olmadan görüntülendi.

HEDİYE TAKIM ELBİSE İÇİNDE TESLİMAT

Dosya kapsamındaki telefon tapelerine dayanarak, Sarraf’ın adamlarına 500 bin dolar hazır etmelerini, aynı gün hediye paketi şeklinde hazırlanmış bir ayakkabı kutusu içinde teslimat yapılacağını söylediği öne sürülüyor.

Dosyada, ikinci 500 bin dolarlık teslimatın, hediye alınan marka bir takım elbise içinde tesliminin organize edildiği öne sürülüyor. Telefon konuşmalarında teslimat için adres "Hilpark Sitesi 47/ S Blok Daire: 1" diye veriliyor.

Bu adresin Bağış'a olduğu iddia ediliyor. Dosyadaki iddiaya göre Bağış, hediye için Sarraf’a teşekkür ediyor.

Dosyaya göre, 29 Ağustos 2013 tarihinde yapılan bu teslimat için hediyelerin yüklendiği ticari taksi takibe alındı ve bu taksi “Hilpark sitesi”ne girerken görüntülendi.

"RAHATIM"

AB Bakanı Egemen Bağış, İstanbul merkezli yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili soru sormak isteyen gazetecilere "Ben rahatım" karşılığını vermişti.

BAKAN EGEMEN BAĞIŞ VE RÜŞVETİN KRİPTOLARI DURMAK YOK YOLA DEVAM!. TIKLA DEVAM ET

HABERİN Notu:

TÜRK Milletine kafatasçılar diyen kafasız Bağışın böyle bir insanın bu kadar rahat bu kadar EGEMEN olabilmesi için ya kendisi gibi Elçilik kapılarından gitmeyen ABD YALAKASI ve Washington Danışmanı yada Milletin aklıyla dalga geçen DEHŞETLİ BİR YÜZSÜZ olması LAZIM.


SON FETOKULLİYİ -ROJ HACKER- GURUBU DEŞİFRE ETTİ..
CIA-RGENEKON'UN MiMARI Tuncay Güney Kimdir?
CIA-RGENEKON RAPORU
BELGENiN ÖZÜ ZEKERİYA!
DAHA NELER?.. Duyamadiginiz Gercekler!

Casus Gazetesini Tıkla


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss