GÖREMEDİĞİNİZ DEVLET BAHÇELİ

 

OBAMA İLE ERDOĞAN DOSTLUĞUNUN ARASINA BİZİ SOKMAYIN


Bahçeli, 4 bakan hakkında hazırlanan fezlekelerle ilgili olarak, “82 günden bu yana Türkiye’yi bu kadar meşgul etmenin gereği yoktur. 17 Aralık Türkiye için kara gün olmuştur. Uzatmanın gereği yoktur” dedi.


Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ’un tahliyesini değerlendiren Bahçeli, “Başından beri haksız yere cezaevindeydi. Tahliyesi güzel olmuştur, hayırlı olsun. Oyun mu oynanıyor görmemiz gerekir. Yeni tuzaklara, oyunlara, senaryolara Türkiye’yi muhatap etmemek lazım” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı bir televizyon programında kendisi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ait montajlanmış bir kaydı izlettirmesinin hatırlatılmasıyla ilgili olarak, “Başbakan’ın yeni bir oyunu, vakti bol. Her türlü oyunu oynuyor” diye konuştu.


Erdoğan’ın YouTube ve Facebook’un kapatılabileceğine yönelik sözlerinin hatırlatılması üzerine Bahçeli, “Çok yanlış bir davranış” dedi.


Bahçeli, Erdoğan’ın, Fethullah Gülen için ABD Başkanı Obama’yla görüşmesine yönelik bir soru üzerine ise “Erdoğan ile Obama arasındaki dostluğun arasına bizi sokmayın” şeklinde konuştu.

MECLİSE KLASİK OTOMOBİLLE GELDİ

Meclise klasik olan modeli eski bir Mercedes marka otomobille gelen MHP başkanı renkli görüntüler oluşmasına neden oldu.Bahçeli'nin bu davranışı Yolsuzluklar ile çalkalanan Hükümet kanadına mesaj olarak algılandı.

Resmi kayıtlara göre Devlet Bahçeli MHP'ye Başkan olduktan sonra serveti azalan liderlerin başında geliyor kayıtlara göre serveti azalan bir başka liderde DSP eski Genel Başkanı merhum Bülent Ecevit olarak gözüküyor

 

Casus Gazetesini Tıkla  

istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss