İKTİDAR CEMAAT ÇATIŞMASI

 ÇAMUR KENAN İKTİDAR CEMAAT ÇATIŞMASINI 10 MADDEYE BÖYLE SIĞDIRDI


1) Cemaat neoconlarla (USrael) hem stratejik işbirlikçi, hem de onlara rehine (Gülen'in şahsında fiziksel olarak da).

2) Neoconlara stratejik işbirlikçi ve rehine olan Cemaat'in Erdoğan'ın düşürülmesiyle rehine kısmından serbest kalacağını düşünüyorum.

3) Cemaat, Fethullah Gülen'in serbest kalıp Türkiye'ye dönmesi karşılığında Erdoğan'ı iktidardan düşürme anlaşması yapmış olabilir.

4) Neoconlarla (USrael) işbirliğine Gülen stratejik ortaksa, Erdoğan taktik ortak (idi). Suriye, Irak, Lübnan ve İran politikaları bu ortaklığın eseridir.

5) Fakat Mısır darbesi ve Mursi'nin devrilmesi Erdoğan'ın gözünü açtı ve neoconlarla (USrael) taktik ortaklığın bile zararını algılamasını sağladı. (Türkiye'deki Rabia kampanyasının seslendiği adres neoconlardı aslında)

6) Gülen'in Türkiye'ye dönebilmesi için Erdoğan'ı düşürmeye çalışan Cemaat, bunu Erdoğan'la ittifak içinde sancısız yoldan yapmak istiyordu.

7) Erdoğan, Cemaat'in neoconlarla Gülen'i serbest bırakma anlaşması uyarınca düşürülme operasyonuna karşı önleyici saldırısını dershane tartışmasıyla yaptı.

8) Erdoğan'ı düşürmeyi zamana yayıp sancısız geçiş planlayan Cemaat, Erdoğan'ın önleyici saldırısına hazırlıksız yakalandı ve savaşa girdi.

9) Erdoğan düşürelemezse Gülen Türkiye'ye dönemez. Cemaat'in Türkiye ayağındaki telaş ve Pensilvanya'daki beddualar bu aceleyi gösteriyor.

10) Erdoğan'ın neocon Ricciardone'yi hedef gösterdiği andan itibaren herkes savaşın adını doğru koymuş olmalı. Yolsuzluk önemsizleşecek.

Kenan Çamurcu


Çamur Kenan'ın bu açıklamaları pek çok çevrede kabul görünce HükümeT Cemaat çatışması alevlendi.Kenan Çamurcu bu özet açıklamalarının teorisyenide olduğunu ifade edince cemaat hükümet tartışmaları çok daha ilginç bir hal alarak büyüdü.
Casus Gazetesini Tıkla  

istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss