BAŞBAKAN'A"DA-GİT KULÜBEDE OTUR"
MİLLETE DİN İMAN KENDİLERİNE HAN HAMAM

Başbakan’ın ’Porsche kullanacağına Fiat, Volkswagen kullan, ne olacak” sözlerinin ardından gözler milletvekillerinin Kızılcahamam kampına geldikleri arabalara çevrildi.

Başbakan Erdoğan’ın ÖTV zamları konusundaki eleştirilere sert yanıt verirken ’Fiat,Volkswagen kullan, ne olacak” sözlerinin ardından gözler milletvekillerinin Kızılcahamam kampına geldikleri arabalara çevrildi. AK Parti milletvekillerinin lüks arabaları dikkati çekti.

Özellikle BMW, Mercedes, Audi ve Jeep gibi lüks arabalar kampta görüldü.

Başbakan ne demişti?

Başbakan Erdoğan cumartesi günü Kızılcahamam kampının açılışında yaptığı konuşmada, ÖTV zamlarına yönelik eleştirilere yanıt vermiş, "Kardeşim kalkıp da Porsche kullanacağına, lüks 2000 CC’nin üzerinde kullanacağına gel Fiat, Volkswagen kullan, ne olacak" demişti.

Erdoğan'ın bu sözleri tartışma yaratmıştı.

BAŞBAKAN 500 BİN LİRALIK ZIRHLI BMW KULLANIYOR

Başbakan Erdoğan'ın kendi kullandığı makam aracı ise 12 slindirlik ve 544 beygir gücünde zırhlı bir BMW. Aracın fiyatı zırhlı olarak 500 bin TL'yi buluyor.


Başbakan'ın daha once kulladığı araçlarından olan ve korumalarının balyozla camlarını kırıp kendisini içinden kurtardıkları 570 beygirlik Mercedes S 500 'ün fiyatıda 500 bin TL' cıvarındaydı..
TIKLA ;DA-GİT KULÜBEDE OTUR..
Erdoğan'ın VİLLALARI
..

Tasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.