BARZANİ'NİN KANALI RÜDAW TV

 

 

BARZANİ'NİN KANALINDA HAVA DURUMU

Kuzey Irak'ta Barzani yönetimine yakınlığı ile tanınan aynı isimli gazetesi bulunan, Rüdaw TV'de yayınlanan hava durumunda skandal bir harita daha ortaya çıktı. Yayınlanan meteoroloji haritasında Erzurum, Sivas, Ağrı, Van, Mayatya, Hatay, Mersin 'Kürdistan' sınırları içinde yer alıyor.

Mesut Barzani'nin Diyarbakır ziyareti sürerken, Barzani'nin partisi KDP'nin Facebook sayfasında bir'Kürdistan' haritası yayınlanmıştı. Barzani'nin Diyarbakır konuşmasının videolarının da paylaşıldığı sayfada yayınlanan 'Kürdistan' haritası ise Başbakan Erdoğan'ın selamladığı 'Kürdistan'dan hayli geniş bir coğrafyaya sahipti. O haritaya göre, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin tamamı ve Doğu Anadolu Bölgesi'nin tamamına yakın bir bölümü 'Kürdistan' haritası içinde gösteriliyordu.

 


TIKLA
TÜRK ORDUSU SURİYE'DE
TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SURİYE TOPRAKLARINDA

 


TC.HASAN AĞABEY MÜDAHALE İÇİN NE DEMİŞ DEDİK !..

Hasan Ağabey'in bu müdahale için ilk aklına gelen Yunan'ın bayrak çekip işgal ettiği Eşek ve Bulamaç Adalarımız geldi.Yunan'ın klise yapıp askeri birlik yerleştirdiği Türk toprağı Eşek ve Bulamaç Adalarımızın ilhak etmesini seyreden AK partiyle Erdoğan Hükümetinin bu tavrını ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile ÇAK yapan Dışişleri Bakanı Davutoğluna bağlayan TC.Hasan Ağabey şaşkınlığını gizleyemeyerek Erdoğan hükümetine şu soruyu sordu " Süleyman Şahı tenzih ederek Orası Eşek ve Bulamaç Adalarımızdan daha mı büyüktür ki Yunan ilhakını seyreden Erdoğan hükümeti Süleyman Şah'ın mezarını kurtarmaya gitmiştir ? "

Biz doğrusu TC.HASAN Ağabey'in bu sorusuna pek cevap veremedik ama buraya reklamıda KOYDUK..


TIKLA REKLAMI GÖR

 

 

Casus Gazetesini Tıkla  

istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss