BALYOZ BASBAKAN ERDOGANDA PATLADI

 

BALYOZ BAŞBAKAN ERDOĞANDA PATLADI
MALUM REZALET CASUS GAZETESi YÖNETiCiLERi
TARAFINDAN
AÇIKLANDI

BALYOZ OPERASYONUNDA TAKKELER Duserken BAŞINDAN ÇüRüK BAŞLAYAN İDDİANAME VE DAVALARINDA MALUM KELi Göründü..PiSLiK ve iftiradan HER TARAF ÜÇ HARFLi KOKTU;

 

Taraf en sonunda itiraf etti: "Gazete, Başbakan tarafından destekleniyor"

Taraf gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yasemin Çongar, "Gazete, Başbakan tarafından destekleniyor" dedi. Çongar, Amerika'nın en büyük radyosu olan Ulusal Halk Radyosu'na konuştu. İşte Yasemin Çongar ve Murat Belge'nin Tayyip Erdoğan'ı ve polis içindeki güçleri ihbar niteliğindeki sözleri...

Amerika'nın en büyük radyo kanalı Ulusal Halk Radyosu, 30 Haziran tarihinde Taraf gazetesini ve Ergenekon iddialarını ele alan bir program yaptı. Radyonun muhabiri Julia Rooke (Culya ruuk), yaklaşık 5 dakika süren programı İstanbul'a gelerek hazırladı.

Amerika'nın Ulusal Halk Radyosu, kısa adıyla NPR'nin internet sitesinden duyurduğu programın sunuşunu şöyle yapıyor: "Julia Rooke, bu küçük gazetenin gücünü kimden aldığını ve arkasında kimlerin durduğunu bildirecek".

Bu sunuşun ardından programa geçiliyor. Taraf gazetesinin Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Yasemin Çongar, arkalarında kimin olduğunu söylüyor. Julia Rooke, Çongar'ın sözlerini şöyle aktarıyor:

"Yasemin Çongar Taraf'ın yayınladığı bilgileri anlatıyor. Ve şunu ekliyor; gazete başbakan ve devlet istihbaratının başındakiler tarafından destekleniyor, cesaretlendiriliyor."

Yasemin Çongar bu sözlerle, bir itirafta bulunmanın ötesinde Tayyip Erdoğan'ı da ihbar etmiş oluyor.

Taraf yazarlarından Murat Belge de, Ergenekon sürecine hizmet eden sözde haberlerin kaynağını anlatmaktan çekinmiyor. Julia Rooke'a konuşan Belge, şunları söylüyor:

"Bana göre tüm bunlar savcı tarafından polise aktarılan ve o kanal ile bize ulaşan bilgiler, sadece bize değil diğer yayınlara da ulaşıyor. Fakat Taraf, diğerlerinden daha fazla şey yapıyor."

Amerika'nın Ulusal Halk Radyosu muhabiri Julia Rooke, Hürriyet yazarı Cüneyt Ülsever'le de görüşmüş. Yasemin Çongar ve Murat Belge'nin aksine Cüneyt Ülsever Ergenekon iddialarına inanmadığını söylüyor. Julia Rooke, Ülsever'in sözlerini şöyle aktarıyor:

"Sözde "Balyoz Darbe Planı"nın uydurma olduğunu O da kabul ediyor. Taraf'ın muhbir diye nitelendirdiklerinin yalnız olduğu fikrine inanmıyor. Bu muhbirlerin iyi organize edilmiş bir tezgahın bir parçası olduklarını söylüyor."

Julia Rooke'a konuşan Ülsever, şunları söylüyor:

"Dini gruplar 30 yıldır askeriyenin başına kendi adamlarını getirmeye çalışıyorlar, bununla da kalmıyorlar; polis departmanlarına, İçişleri Bakanlığı' na da kendilerini temsil eden kimseleri koymaya çalışıyorlar."

MEMiŞ BAKALIM NE DEMİŞ!...

Işte Türk Silahli Kuvvetlerine saldiran zihniyet ASLINDA Ulkenin butunlugune SALDIRAN Usaklasan insanlarin sahip oldugu dusunce tipidir kime ve neye hizmet ettikleri artik gizli degildir ve hergun gogolarından biri patlamaktadir.

Ancak onemli olan olani biteni anlayabilmektir..DAHA FAZLA BALYOZ BELGELERİ İÇİN TIKLA;

Balyoz tertibi-1

Balyoz tertibi-2...
Balyoz tertibi-3...
Balyoz tertibi-4...
Balyoz tertibi-5...

 
ŞEREFSiZLiK ABiDESi CASUS GAZETESi
TARAF-LAR-I BELLi
AHMET ALTAN istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss