"
KENDİ MİLLETİNİN ORDUSUNA DÜŞMANLIK YAPMAK DÜŞMAN ORDUSUNA ASKERLİK YAPMAKTIR" BU NEDENLE BALYOZ VE ERGENEKON DENİLEN DAVALAR ÖNEMLİDİRBALYOZ DAVASININ ORTAYA ÇIKARDIĞI SAHTECİLİK


Balyoz davasının ortaya çıkardığı sahtecilik ve Ergenekon davalarında görülen benzer hukuksuzluklar, olayları soğukkanlılıkla değerlendiren herkesi endişeli kılmalı.

Sorun sadece hakları ihlal edilen kişilerle sınırlı değil. Türkiye’nin yargı sistemi de bu süreçte ağır bir yara alıyor. Dahası, Türkiye yakın geçmişinin darbeci ve derin devlet geleneğinin gerçekleriyle yüzleşmek yerine üretilmiş ve/veya zorlama kanıtlar üzerinden inşa edilmiş suni davalarla oyalanıyor.

Kurgulanmış suçlamaların, ortaya çıkması gereken gerçeklerin saklı kalmasına nasıl hizmet ettiğini görmek için Hrant Dink davasında (en azından) ihmalleri olan Emniyet görevlilerinin niye soruşturulmadıklarını düşünmek yeterli.

Isterdik ki, Başbakan, Adalet Bakanı ve Içişleri Bakanı siyasi sorumluluklarını yerine getirip, sahte kanıt üreten çeteyi, yargı ve Emniyet teşkilatında bu çeteye hizmet edenleri ortaya çıkaracak çalışmaları başlatabilsin.

Ancak gerçekçi olmak gerekirse, bunun pek olası bir senaryo olmadığını da biliyoruz. Bu noktadan sonra hükümetin kendisini bu olaylardan sıyırma olanağı pek yok. Her ne kadar suçu “çeteye” yüklemek isteselerse de bir ucunun kendilerine dokunduğunun pekala farkında olmalılar.

O halde, gitgide meşruiyetlerini kaybetmelerine rağmen bu davalar görülmeye devam edilecek. Gerçeklerin daha da fazla ortaya çıkmasını engellemek için davaları uzatma taktiklerine başvurulacak. Bu arada “çete” oradan buradan yeni “kanıtlar” üretecek ve bulacak.

Ancak bu Türkiye için otoriter ve baskıcı bir rejimin işaretçisidir ve bu yüzden hayli ürkütücü bir senaryodur.
Gölcük’ten çıkan yeni Suga belgelerini “kendini bilmez” subaylar hazırlamış


Gölcük’te el konulan 5 no.lu hard diskin içinden çıkan taze Suga belgelerinin de sonradan üretilmiş sahte belgeler olduğunu gösteren çok ciddi bulgular var.

Bunlardan kimisine daha önce (bkz. “2003’de ilişiği kesilecek personel 2005’de donanmaya katılacak gemide çalışıyor” ve ”CC MAR NAPLES“)

Şimdi ise, sözde bu belgeleri hazırlayan kişilerin “kendi” isim ve rütbelerinden habersiz olduklarına dair örnekler sunacağız.

Örnek 1:


“Hrp.Ak.Plan Çalışma Grubu.doc” isimli belgeyi görünürde hazırlayan kişi Z. Erdim İnal. Ancak kendisi o dönem henüz Yüzbaşı olmasına rağmen, kendisine çok sonradan terfi edeceği Yarbay rütbesini yakıştırmış.Örnek 2:

AKSAZ. doc” isimli belgeyi görünürde hazırlayan kişi F. Can Yıldırım. Ancak kendisi o dönem henüz Yarbay olmasına rağmen, kendisine ileriki yıllarda alacağı Albay rütbesini yakıştırmış.
Örnek 3:
SKY Teşkilat.doc” isimli belgeyi görünürde hazırlayıp arz eden N. Selçuk Güneri, 2003 yılında Yarbay olmasına rağmen, belgenin altına adını yazarken kendisini iki rütbe tenzil ederek Yüzbaşı olarak belirtmiş .Örnek 4:
“EK_tefrik.doc” belgesini sözde hazırlayan Sonay Akpolat, belgenin imza hanesine adını doğru yazmış. Ancak…Nedense belgenin üstverisinde belgeyi hazırlayan kullanıcı adı olarak “Sonay Polat” gorülüyor. Sonay Akpolat kendine kullanıcı adı alırken adını yanlışlıkla Sonay Polat olarak yazmış.
Örnek 5:
“HasasKontrol.doc” isimli belgeyi hazırlayan Feyyaz ÖĞÜTCÜ, iyi bilmiyor olacak, kendi adını (tespit raporunu hazırlayan Emniyet görevlilerin de karıştırdığı şekilde) Feyyaz ÖĞÜTÇÜ olarak yazmış.Üstelik, aşağıda bir örneğini göreceğiniz üzere, Feyyaz ÖĞÜTCÜ’nün üstverilerde beliren kullanıcı adı da “Feyyaz ÖĞÜTÇÜ” olarak tanımlanmış.
DAHA FAZLA BALYOZ BELGELERİ İÇİN TIKLA;

Balyoz tertibi-1

Balyoz tertibi-2...
Balyoz tertibi-3...
Balyoz tertibi-4...
Balyoz tertibi-5...
Balyoz tertibi-6...

 


SUGA PLANININ gerçek olduğuna inanmak için yukarıda adı geçen subayların kendi isim veya rütbelerini bilmediklerine inanmak gerekiyor
.Bu sebeple BALYOZ yada ERGENEKON diye isimlendirilen davalar GERÇEKTE Ölü DOGMUŞ AB-D TERTİPLERİDİR

 


BELGELERİ TIKLA İNCELE

ADLİ EMANET YENİ RECORDATİ İLAÇ FİRMASI KAYITLARI
10.AĞIR CEZA MAHKEMESİ RED KARARI


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss