AHMET TÜRK'LE "EVET"
BAŞBAKAN GENE
"KANITLAYAMAYAN ŞEREFSİZDİR" DİYECEK!..


BU KAÇINCI "ŞEREFSİZ" ? TIKLA GÖR


AKPKK İŞBAŞINDA..!

BATMAN’da kapatılan DTP öncülüğünde oluşturuan Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Genel Başkanı Ahmet Türk’ün referandumda ‘evet’ diyeceği iddia edilen broşürlerin dağıtılması, BDP ile Ak Parti’yi karşı karşıya getirdi. BDP Grup Başkan Vekili ve Batman Miletvekili Ayla Akat Ata, “AKP’li milletvekilleri ile il teşkilatına sesleniyoruz. Geçmişteki hataları sakın tekrarlamayın. Mahallelere girerken bir değil, bin kez düşünün” dedi.
Batman’da bir süre önce kapatılan DTP’nin eski lideri ve DTK Genel Başkanı Ahmet Türk’ün fotoğrafının da bulunduğu üzerinde 12 Eylül referandumunda ‘evet’ diyeceğinin yazılı olduğu broşürler dağıtıldı.

BDP Grup Başkan Vekili ve Batman Milletvekili Ayla Akat Ata, broşürlerin Ak Parti tarafından dağıtıldığını iddia etti.

Ahmet Türk’le ilgili broşürün kendisini şoke ettiğini söyleyen Ata, Türk’ün referandumla ilgili söylemediği sözlerin üzerinde evet yazan broşürlere yansımasının ortamı daha da gereceğini belirtti. Ak Parti’nin meydanı boş sandığını ancak yanılacağını söyleyen Ata, şöyle konuştu:
“Batman ve yöresini gergin bir süreç bekliyor. Batman’da bazı üst düzey yetkililer ve Beşiri Kaymakamı resmen referanduma müdahale ediyor. Beşiri Kaymakamı’nın, minibüs firmaları ile görüşüp köylüleri sandık başına taşıması, onun işi değil. Bu iş Beşiri Kaymakamı’na düşmez. Yöneticiler halkı referandum için taşıyamaz. Şimdiden AKP seçim rüşvetini dağıtmaya başladı. Referandum öncesinde dağıtılan yardımlar artık herkesi rahatsız ediyor. AKP’li Milletvekilleri ile il teşkilatına sesleniyoruz. Geçmişteki aynı hataları sakın tekrarlamayın. Bu saatten sonra mahallelere girerseniz bir değil, bin kez düşünün.”

Ak Parti Batman İl Başkanı Ziver Özdemir, broşrein partilerine ait olmadığını belirterek, “O roşürlerde partimizin amblemi bulunmuyor. Kimler tarafından dağıtıldığını bilmiyoruz” dedi.

 "Hz.Allah "Münafıklardan Sakının" BUYURUYOR

Hz.Allah "Münafıklardan Sakının"BUYURUYOR

Memiş Sadece İşaret EDİYOR

Başında sonunda ne varsa HAYIRLI işlerin tamamina karşı cikan BAŞBAKAN ERDOGAN Yayinladigi bu genelgeyle "HAYIRLI RAMAZANLAR " "HAYIRLI CUMALAR" "BOL KAZANÇLI HAYIRLI İŞLER" gibi HAYIR VAAD EDEN ve başında sonunda "HAYIR" OLAN ne varsa YASAKLADI.

Ancak bu durum HİÇ SUPHE YOK Kİ ulkemiz icin EN BÜYÜK ŞERDİR keza DÜNYANIN HER YERİNDE Bunun adı FAŞİZMDİR.Eger bunu bir genelge yaparak çalışanlarınıza işveren olarak dağıtırsanız buda FAŞİZM İLANI OLUR..Medyada yazarları tehdit ederek medyayı ceza kesme yontemleriyle baski altina alarak halkin oylarina iPOTEK koymak SONUNDADA GENELGE Yayınlamak HİTLER ALMANYASINDA Bile görülmeyen YÖNTEMLERDİR

Sonuç Olarak;
HAYIRLI ne varsa yasaklayanlar aslında ÜLKEMİZDE Hiçte demokratik olmayan BÜYÜK BİR ŞERRE imza ATMIŞ BULUNMAKTADIRLAR.Bu durum MİLLETİMİZİ Demokrasi arabasına bindirip FAŞİZM DURAĞINDA İNDİRMEKTİR..

HAYIRLI RAMAZANLAR OLSUN
TIKLA

Vatana İHANETİN BELGESİ


"Hayırlı İşler" BÖYLE YASAKLANDI

KARAYILAN "Devletle ANLAŞTIK!"

Buyuk Yolsuzluk! "Referandum Bombasi"

Erdoğan'ın Buyük YALANI

Örtülü ÖDENEK REZALETİ

PIRLANTACIKLI OGLU Bilal

GemicikLer

BESLENEN YANDAŞ MEDYA ve CASUS GAZETELERİ

Tüyü Bitmemiş Yetimin Hakkı

Dünyanin En ZENGİN Başbakanlarindan RECEP BeyTasarim & Grafik:İMECE, TURKIYE
Bu siteyi en iyi IE4.0 ve uzeri browser, 1024x768 ekran genisligi ve yuksek renk modunda izleyebiliriniz.
Her hakki MİLLETİMİZDE saklidir.