AH-KAH-PE AÇILIM

 

AH-KAH-PE AÇILIMINA ÜÇ ŞEHİT DAHA VERDİK

Hakkarinin Yüksek Ova ilçesinde hainler üç askerimizi şehit ettiler .Şehrin merkezine alış-veriş etmek üzere inen 2 uzman çavuşumuzla bir erimizi arkalarından gelerek enselerinden kahpece kurşunlayan şeref yoksunları sonrasında yaptıkları haberleşmelerde askerlerimiz için ölü hitabetini kullanırken Kağızmanda öldürülen 3 PKK militanına karşılık durumun eşitlendiğini anlatan ifadeler kullandılar..

Cumhuriyet tarihinde ilk defa bir parti cinayeti yukarıdaki ifadelerle üstlenirken şeref yoksunu müslüman düşmanı militanlarıda gerilla oldu

KAĞIZMANDA NE OLMUŞTU ?..

Kars'ın Kağızman ilçesinde bulunan hidroelektrik santraline saldıran PKK'lılarla, ilçe jandarma ekipleri arasında çıkan çatışmada 3 PKK'lı öldürülmüştü. Yetkililerden edinilen bilgiye göre, ilçede bulunan hidroelektrik santraline 23 Ekim'de akşam saatlerinde 4 PKK'lı saldırdı.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ekiplerinin teslim ol çağırısına uymayan ve araçla kaçmaya çalışan 4 PKK'lının ateşle karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Çatışmada 3 PKK'lı öldü, biri ise kaçmayı başardı. PKK'lıların aracında 4 kaleşnikof ve çok sayıda el bombası ele geçildi.

 

TC YALNIZ AĞABEY DEDİ..

Devletin milletin hidroelektrik santraline yüklü mühimmatlarla saldıracaksın sonrasında Türk askeriyle yüz yüze girdiğin çatışmada öleceksin sonra durum eşit olacak öyle mi ? Dünyanın en ilkel kabile devletinde bile bunu yapsanız ölürsünüz

Kobane'de IŞİD'IN karşısında yapamadıklarını Türk'ün topraklarında müslüman katliamlarıyla yapanlarla Türk askerini ancak sırtından vurabilenlerin bu topraklarda yeri yok..

Şehitlerimizi en üst makamdan aldık kabul ettik Peygamber efendimizin aguşu Allah'ın rahmeti onların üzerindedir bizim rahmetimize bile ihtiyaçları yoktur nur içinde huzur içinde yatsınlar ancak sebep olanlar bilsinler'ki moleküllerini bile bulamayacaklar..


ÇOĞUNLUKLA MÜSLÜMANLARI KATLETTİLER
CİZREDE HAİNLER BÖYLE SALDIRDILAR


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss