-AĞAOĞLU SERBEST BAKAN ÇOCUKLARI SIRADA-
 


TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ ESİR GAZETECİLER MAHKUM..ONLAR SERBEST

Soruşturmanın tanınmış isimlerinden Ali Ağaoğlu serbest bırakıldı. Savcılık Ağaoğlu için adli kontrol istedi. Ağaoğlu mahkeme tarafından yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakıldı.

SAVCININ AĞAOĞLU KARARI


Soruşturmanın tanınmış isimlerinden Ali Ağaoğlu hakkında tutuklama istenmedi. Savcılık Ağaoğlu için adli kontrol talebi ile mahkemeye sevk edilmesine karar verdi.

Israil kaynaklarına göre Ağaoglu'nun yaptığı binaların tabut olduğu ileri sürülmüş Ağaoglu daha sonra katıldığı bir televizyon programında deniz kumu kullandığını söyleyince Israil istihbarah kaynaklarıyla verdiği bilgiler kismen örtüşmüştü..

Aynı kaynaklara göre Ağaoğlu eksik malzeme kullanıyor ve yapılan binaların statiği son derece kötü olup depremde ilk yıkılacaklar arasında gösteriliyor.Bu raporlarda Ağaoğlundan Istanbul'un Veli Göçer'i olarak söz ediliyor

17 ARALIK OPERASYONUNDA 9 KİŞİ SERBEST


3'üncü soruşturmada Ali Ağaoğlu'nun da aralarında bulunduğu 3 kişi adli kontrolle serbest bırakıldı.
14 kişi tutuklanma talebiyle mahkemeye sevkedildi. 6 kişi ise savcılık sorgularının ardından serbest bırakıldı.

HABERİN Notu:

Ergenekon 'un adını kirletip Balyoz tertibiyle Türk Silahlı Kuvvetleri savunduğu topraklarda esir edilirken iddianameleri bile yazılamadan Silivri Guantonamasında CAN veren ve suçunun ne olduğunu bile bilemeden gömülen pek çok insanımızın yanısıra Yazar çizer profosör ve gazetecinin hayatını karartan Erdoğan hükümetinin adalet VE yargı sistemi ADALETSİZLİK DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

Bu arada IMRALI PAŞASI rahatına sıhhatına bakıp "Ben Devletin bir NEFERİYİM" Diye dursun.Kendisine bir plazma Televizyon daha gönderin ayaklarınıda üşütmeyin (!) Nede olsa Bebek katili artık Devlet erkanı oldu Sayenizde Türkiye Cumhuriyetiyle Müzakere Ediyor..(!) 

 

SON FETOKULLİYİ -ROJ HACKER- GURUBU DEŞİFRE ETTİ..
CIA-RGENEKON'UN MiMARI Tuncay Güney Kimdir?
CIA-RGENEKON RAPORU
BELGENiN ÖZÜ ZEKERİYA!
DAHA NELER?.. Duyamadiginiz Gercekler!

Casus Gazetesini Tıkla


istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss