AÇILIMDA SON NOKTA

 

DİYARBAKIRDA TÜRK BAYRAĞINI BÖYLE İNDİRDİLER

Erdoğan hükümetinin ikircikli açılım politikalarıyla memleketi getirdiği son nokta kameralara böyle yansıyınca milletimizin yürekleri dağlandı.

Bu ülke topraklarından besleneceksin büyüyeceksin meclislerinde konuşup kaynaklarından istifade edeceksin sonra birileri gelip ayakkabı kutularını alıp gidecek sende ekmeğini yediğin bu ülkenin bayraklarını yeri gelecek yakacak yeri gelecek böyle indireceksin bunun adıda BİLMEM NE AÇILIMI olacak !..Artık adı ne olursa olsun..

Ancak çok bellidir ki sende klozete gideceksin keza Dünyanın her yerinde bunun adı HAİNLİKTİR onlarında gidecekleri yerler bellidir ve krediler her geçen gün tükenmektedir..

Bugün Kahrolsun PKK dediği için sokaklarda polisten cop Soma'da ACIYLA Başbakana bağıran vatandaş tokat yerken Emir aldığı için vatan hainlerini seyreden Mehmetçiği yönetenlere bu milletin kredisi sonsuz olamaz bugün için bir sebeple durumu anlayamayan hükümete kredisi olan vatandaşlarımızın pek çoğu orada Türk bayrağını indiren şerefsizlerin DOLAYLI VERGİLER ÜZERİNDEN elektrik paralarının kendilerine ödetildiğini henüz idrak dahi edememişlerdir YADA bilgileride olmayabilir..


Keza ülkemizde icraa organı olan hükümet Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgemizde tahsil edemediği elektrik kayıp kaçak faturalarını yukarıda sözünü ettiğimiz vatandaşlarımızdan ve çoğunluğunu da batı bölgesi illerimizden dolaylı vergiler üzerinden almaktadır.Ancak bilinmesi gerekenlere eklemekte fayda vardır;

Hiç şüphe yok'ki bu insanlarımız parasını ödediği besleyip büyüttüğü bir kısım şerefsizin Türk bayraklarını yaksınlar yada indirsinler diye de böyle bir fedakarlıkta bulunmamaktadır.

Ayakkabı kutucuları dahil şerefsizlerin teneffüs ettikleri havada içtikleri suda bile milletimizin hakkı olduğunu emeği bulunduğunu kimse göz ardı edemez bu emeğin bu ekmeğin bayrağınıda bu vatan topraklarında hiç kimse indiremez.

Eğer bu gerçekleşmişse başta Erdoğan hükümeti olmak üzere icraa makamında A'dan Z'ye herkesin her kesimin sorumluluğu vardır.Türk milletinin kutsal topraklarında bunları yapanlar yaptıranlar dolaylı dolaysız sebep olanlar hesap vermelidir.

Ancak bu hesabı Hayvanat Bahçesinden TUBİTAK'A atanan ekip burada da hece hece montaj oldu raporuyla kapatır mı bilinmez!..Bekleyip göreceğiz..çünkü kutsal vatan topraklarımızda çok önemli bir sondaj oldu!..

ALT KİMLİK ÜST KİMLİK

Alt kimlik üst kimlik tartışmalarıyla Erdoğan hükümetinin başlattığı AÇILIM dedikleri GARABET şehit yakınlarının meydanlarda coplanmasıyla sürmüş oda yetmemiş hükümet tarafından çıkarılan dağdan indirme operasyonu altında çıkarılan yasalar PKK ya af olarak dönerken hainler Habur sınır kapısından törenlerle zamanın bakanı Beşir Atalay'ın organizasyonunda vatan haini katiller yarım saat içerisinde serbest bırakılarak şehitlerimizin kemikleri sızlatılmıştı o sızı bugün gördüğümüz bu manzaralarla daha azalmamış aksine daha da artmıştır..

BİRDE AKİLLERİMİZ VARDI

O gün katkı sağlayan mümtaz ülke değerlerimiz !. söz konusu akillerimiz bugün gelinen noktada ortaya çıkan ayakkabı kutuları hariç kendi kutularına bir kez daha bakarak üzülürler mi? bilinmez!.

Ama bayraklar inerde vatan toprakları elden giderse bırakın kutuları kese kağıdını bile göremezler bunun bilinmesi gerekir..

Çünkü çok bilinen bir gerçektir ve Dünyada örneği o kadar fazladır ki işgalciler önce işbirlikçilerini yok etmektedir.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyen akılsız akillerimiz ise bilin ki yaşattığınız ve bu milleti sokturduğunuz o yılanlar sizide günü gelince sokacaktır..

Sakın ola'ki bunun için örnek falan aramayın o çok değerli akıllarınızdan özenle verdiğiniz Erdoğan Hükümetinin haline bakın yeter !..Dünün ergenekon ve balyoz davalarının "hem savcısı hemde yargıcı olan Erdoğan" ve hükümet üyelerimiz artık tamamen hem komple paralel
hemde kumpasçı dır lar

Sizin aklınızı S..YİM..yani seveyim..

 

 


KATİLLERİ AÇILIM DOLMASIYLA BÖYLE KARŞILAMIŞLARDI
ŞEREFİ İLK DEFA İNSANLARIMIZ ERDOĞANDAN BÖYLE ÖĞRENMİŞTİ
İNSANLARIMIZ NAMUSUDA ANLAYIŞINIDA İLK DEFA BU HÜKÜMETİN ÜYELERİNDEN BÖYLE DUYMUŞTU


 

Casus Gazetesini Tıkla  

istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss