ABDULLAH GÜL'ÜN GİZLİ ZİYARETİ


Roosevelt bir mason töreninde (Önde ortada)…


ABDULLAH GÜL'ÜN EN ÜST DÜZEYDEN GİZLİ ZİYARETİ

Ziyaret, ziyaretin yapıldığı yerin etkili ve yetkililerine göre aynı zamanda olağan dışıydı. Evet, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, New York’ta olağan dışı esrarengiz bir ziyarete imza attı (Bayram değil seyran değil misali).

İşte o ziyaretin detayları:
 
Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül, New York’taki Franklin D. Roosevelt kütüphanesine ve malikanesine esrarengiz bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyaretin “esrarengiz” olarak nitelendirilmesi hem programda olmamasından hem de Roosevelt malikanesi yetkililerinin bile karşılaştıkları durumu “olağan dışı” olarak nitelendirmelerinden kaynaklanıyor.

Ziyaret ile ilgili detaylara sirayet etmeden önce birkaç hatırlatmada bulunalım. Franklin D Roosevelt 1933-1945 yılları arasında üç dönem üst üste ABD Başkanlığı yaptı. ABD’nin üç dönem görev yapan tek başkanı olan Roosevelt aynı zamanda 32′inci dereceden bir mason ve de ABD dolarının arkasındaki o meşhur gizemli ve de İlluminati’ye dayandırılan piramitin onaylayıcısı.

Roosevelt 32′inci dereceden mason olması sebebiyle aynı zamanda “Shriners” olarak bilinen “Tapınakçı” Mason Locası üyesi de. Bu loca, özellikle İslamiyet’i referans almasıyla biliniyor

Evet gelelim şu ziyarete…

Abdullah ve Hayrunnisa Gül, Roosevelt malikanesine geldiklerinde Franklin D Roosevelt’in
torunu David Roosevelt ve eşi Manuela Roosevelt tarafından karşılandılar.

Hiç bir basın mensubunun izlemesine izin verilmeyen ziyaret sırasında Abdullah ve Hayrunnisa Gül, 32′inci ABD Başkanı Franklin D. Roosevelt ve eşi Eleanor’un birlikte yattıkları mezarı da ziyaret edip çiçek bıraktılar.

Daha sonra kapalı kapılar ardında yapılan görüşmede, Abdullah Gül’e Roosevelt’in başkanlığı döneminde Atatürk ve İnönü ile ilgili bazı belgelerin ve yazışmaların gösterildiği öğrenildi.

Ziyaret sonrasında görüşlerine başvurduğumuz Roosevelt Kütüphanesi yetkilileri yorum yapmaktan ve bilgi vermekten kaçınırken ziyaretin kendileri için sürpriz ve olağan dışı olduğunu söylemekle yetindiler.

Evet, İlluminati, masonluk, güç, para gibi kavramlarla anılan Franklin D. Roosevelt, bir Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı tarafından esrarengiz bir biçimde ziyaret edildi.HABERİN NOTU;

Aslında haberin notunda fazlaca eklenecek birşey yok herşey görüldüğü gibi ortada inançlı müslüman halkımız sağır edilen yada satın alınan iletişim kanallarıyla fena aldatılmıştır

1) Erdoğanın müslüman kimliğine oy vermiş ancak kendisi şahsiyetini papazlarla koyvermiştir Papazla yatıp kardinalle kalkmıştır.

Cumhuriyet tarihinin en fazla kilise ve havrasını açan bu milletin parasıyla ermeni ibadet hanelerini yaptırıp vakıflar adı altında topraklarını gayri muslumlere teslim etmiştir teslim edip tapularını verdiği peşkeş çektiği topraklar Erdoğan'ın babasının toprakları değildir

2) Inançlı müslüman halkın ikinci sukutu hayali de Müslüman Cumhurbaskanı dediği Abdullah Gülle olmuştur.Birisi papazla yatıp kalkarken digeride büyük masonların en büyük agabeylerinden madalya almak için ingiltereye kadar teşrif etmiş şansölye olmuştur .Son olarak ortaya çıkan yukarıdaki ziyaret inançlı müslüman halkımız için hüsran olmuştur.Keza aklı selim hiç bir müslüman 32.dereceden mason üstadını ziyaret etmez mezarına çiçek birakmaz bu mason üstadı neyi ve kimi temsil ediyor olsada islam dini mason localarından alınacak icazetlerle gelişmez mason doktrinlerini kucaklayan bir ayet varsa birisi yazsın bizde haberin notuna ekleyelim

3) Fena Kandırıldın Ey Halkım!...ŞANSOLYE CUMHURBAŞKANINA TAKILANI İNCELEYİN
ERDOĞAN İSLAMA YAPTIĞI İHANETLER HAKKINDA BRİFİNG VERİYOR


Casus Gazetesini Tıkla  

istiklal marsimiz ve bayrak


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google width= Share to Blogger Share to Wordpress metinozkanvadisi rss